bugün

okan bayülgen'in twitter'da sürekli retweet yaptığı,işlevini çözemediğim insan.göz sağlığınız için bu entryimi önemsemeyin.görmeyin onu,bakmayın.ben bilinçsice o hatayı yaptım.siz yapmayın.lütfen.
delikanlı, janti bir abimiz.
kendisindeki bacak hiçbir türk kızında yoktur.
alem hakan kakız gibi bir delikanlı görmemiştir. geçen mahalle de satırla kankitoşu caner çalışır'ı kovaladı. inanmayan twitterdan sorsun kendisine.
Bunun gibilerini ünlü yapan sisteme karşıyım.
Vine videolarından dolayı insanı erkekten soğutan şahıstır. O pozlar, o dudak, o surat ifadesi, konuşma şekli nedir öyle. 'adam'daki özgüven tavanda.
twitterda sürekli bacaklarına iltifat edilen sakallı haliyle dudak büzen midemi bulandıran insan Allah ailesine sabır versin.
insan ibne olurda, ibneliğini bu kadar afişe edip nasıl gurur duyar dediğim yuvarlak şey.
Kimsenin elestirmeye hakki olmadigi kisidir. Turkiye gibi homofobik bir ortamda kendi istegini digerlerinin yargilarindan onemli gorerek istedigi gibi yasiyordur, cogumuzdan da mutludur. Insanlarin ona bu kadar nefretle yaklasmasinin sebebi de bilincaltlarinin onun istedigi gibi yasamasini kiskanmalaridir. Seviyor muyum? Hayir, cesur olsa da turk pop muzigi ve sarkicilarin devami gibidir. Ama saygim sonsuz.
harika insan.
bacakları çoğu kızdan güzel olan, ekürisiyle mal mal videolar çeken mal.
vine topitopu.
Şimdi bu bacaklarına ağda mı yapıyor?
twitter'da #HAKANKAKIZhayatınıkaybetti hashtagı ile anılan insan. Çok önemli bir kişilik gerçekten amk.
"Ve şimdi reklamlar" adamı.

edit: adam dediysek biyolojik olarak erkek olduğunu ifade etmek için.
adam escınsel mıdır gay mıdır bılemıyorum ama o vıne vıdeolarını gödrükce homofobık oldum yalan degıldır. Ulan seksüel muhabbetını gectım de hangı ınsan kendını sergılemek adına bu kadar aptal hareketler yapar. O kadar yapmacık kı cını münasebetını sırf göz önünde olabılmek adına kullandıgı algısı olusuyor. Bu da benım mıdemı bulandırıyor. Net.
- sana kızın selamı var.

+ hangi kız?

- hakan kakız. puahahah.

evet böylesi boktan esprilere mahal vermiş biridir.
erkek orospusu.
bana azis'i hatırlatan şey. adam.
(bkz: puşt gibin ibne gibin bi şey)
Geceleri omeglede takılan insan evladı. isteyene bacak şovu yaptığı doğrudur.
iceriye dusmesi halinde turkish amateur gangbanglara gelecektir.
Güldüğüm bir insan evladıdır.
vine kızlarından.
suits dizisindeki louis'e benzeyen zat.
çok gülüyorum vine videolarına selena videosu süper.