ilişki uzmanı Jake Maddock, eşinizle haftada iki ila üç kez seks yapılması gerektiğini çünkü bunun 'zihinsel ve fiziksel sağlık yararları' ve 'hormonal düzenleme' sağladığını söylüyor...

https://www.mynet.com/uzm...ak-gerekiyor-110107068151
haftada 0,7142857142857143 kez oluyor ama bu hesapla pvhy, yazık değil mi bana...
15 aşağısı eziktir. Kusura bakmayın.
2 ile 3 kez çok azmış ya.
Sanırım benim hayal ettiğim evlilikle gerçekte olan çok farklı. Her geçen yıl evlilikten soğuyorum. Off..
bana bi porsiyon yeter
hanım kardeşimiz ne yer ustam ?
Ikiyi yapan ağzını silsin. Elhamdulillah desin otursun.
3x3 üçer postadan 3 kere yapılmalı.
muhtemelen geçerli olmayan sayıdır. çünki seks bir ihtiyaçtan ziyade bir "araçtır" efendim.
cevabını unutalı ve merak etmeyeli uzun zaman olmuştur.
sevişmede yumruk sayılmaz.
Canli kanli am gormemis, elini sikmekten de oteye gidememis ezik suserlarin yine alfa, beta modda takildigi baslik olmus yine.

Vereceginiz tavsiyeyi sikeyim sayin romali kardeslerim.
Olabildiğince.
şöyle başlıkları neden açıyorsunuz anlamıyorum ki...
partnerinin baş ağrılarına bağlı !..
evlilikte haftada 6+1 günle başladı, 3 haftada 1 e düştüğünde boşandım.
kaç kez derken toplamını 1 alırsan haftada 7 kere/akşam sonucu çıkar. kaç saat dersen akşamda 2 saat olsa 14 saat eder. kaç kez dersen onu ben bilmem sağlık durumları, libido katsayısı, fiziki şartlar, arzu istek falan derken matematiğin farklı işlemleri gerekir. doğru orantı mı kuracan ters orantı mı yoksa daha da derinlere inip permutasyonlara mı dalacan sana kalmış.
seni ilgilendirmeyecek bir durum hayırdır milletin özel hayatıyla mı tatmin oluyorsunuz.
bence 3-4 ideal gibi. daha fazlası da zararlı olabilir. insanı seksten soğutur.
değişir bir gecede 12 kere yaptığım zamanlar da oldu 1 ay hiç yapmadığımda,tercihe göre değişir.
Bunu anana sorsana delikanlı.
Yildi bir veya iki yeter oda evliysen eğer çok sık yapiyorsan boş adamsin demekki ağir çalişan adamin yorgunluktan aklina gelmez.
Sana ve partnerine kalmış.
Hafta da 2 ideal bence , cok ta sikilmamak lazim, millet once hergun yapiyo sonra cok az yapiyo,, yanlis..
görsel

tabii partner de önemli.