bugün

tez canli bir yazardir.
gün itibarıyla aşmış bir yazardır,azmini tebrik etmek gerekir
bu kızan iyi bir yazardır kendilerini ilgiyle takip ederiz ailecek. ama yine de aceleye mahal yoktur.
yazdığı her entryi aynen şu şekilde okuduğum yazar:
"hım ne yazılmış, bla bla bla bla. "hadiii" bak sen, demek öyle, güzel olmuş yav"
çok kullandığım bir laftır. Şaşkınlık ile kızgınlıgın birleşmesinden doğar.
counter strike oynayan, bu oyunun felsefesini çözdüyse işi kavramış, cok yönlü olabilmiş yazardır.
(bkz: allaaaaah) *
bir dileği var ulaşmak istediği...inşallah en yakın zamanda dileğine ulaşır yazdığın entryi editlersin.
(bkz: aşık yazar)
kendisi bir zamanlar bana kötü bir ayar vermesiyle bir ay uyuz olmamı sağlamış sonradan uludağ sözlük tavla zirvesi ' ne aaaa bu da mı gelicek gösteririm ben ona dediğim kişilik. bütün gün uğraştım evet. yalan değil. gidip gelip sataştım. ama bana iki tane * * iyilikle sevgimi kazanmış , çok eğlenceli, ama tavla da ve dama da performansını pek sergileyememiş uuser.olsundur , bir dahakinedir. edirne'den yarışmamıza katıldı. ben oynayıp yenilirdim bizzat bak. *
dama oyununda kendisini dümdüz eden sahsiyet benimdir.he buna üzülmüşmüyümdür?hayır.hiç acımadan,hunharca salmısımdır damalarımı üzerine..
taaaa edirnelerden kalkıp gelmiş, gelmesiyle bizi hepimizi sevindirmiş tanısmaktan sevinc duydugum yazar
tanışmaktan inanılmaz bir mutluluk duyduğum, "önümüzdeki zirvelere bakalım" yazarı, ayrıca nesli tükenen "ince düşünceli erkek" familyasına mensup, koruma altına alınması gereken yazar.
(bkz: yeme beni)
çok şirin yaa böyle jelıbona benzıyor * zirvede uzaklarda otursak da,
kanımın kaynadığı yazarlardan biri. *
zirvede ilk tanışığım insan olması nedeniyle,kanım ilk ona kaynamıştır.hoşsohbet biridir.yalnız çok efendi bir insan olması nedeniyle uyuz olmuşumdur*.an itibariyle uyumaktadır.**
ben bunu döverim dediğim yazar. sen yaşına başına bakmadan dilli kaşarlı salam dedim diye benlen dalga geç. olacak şey mi bu?terbiyesiz edepsiz. tutmayın beni...
uludağ sözlük oyun kanalında, en akla gelmeyen soruları, "zekana hayran kaldım, inanılmaz bir başarı, 4.00 saniye" çevikliğinde cevaplayan hiperaktif zeka küpü yazar.
yumuşatılarak söylendiğinde karşındakine istediğin işi yaptırma amaçlı kullanılan kelime.
(bkz: otu boku bilen yazar modeli)
bot kendi pc sinden açık olduğu için lag sorunu yaşamıyor her ne kadar aksini iddia etse de...ayrıca 24 saat online durur,elektrik faturasını da merak ettiğim yazardır...son olarak *****
sanırım uluoyun da ileriki günlerde karşıma daha çok çıkacak kültür ve hız delisi yazar, potansiyel rakibim.
no promise 'in çok zevkli hadii gir diye zorladığı site olan server irc.ttnet.net.tr'ye giremem sonucunda yardım istediğim ve çıldırttığım yazar. sabretmiştir, bir sorun olursa ben yine yardım ederim demiştir.
kacak:
girdim tanınmıo dio
hadiii:
ttnet'e mi girdin
kacak:
yoo
hadiii:
direk tıkladıysan o ba$ka yere gitmi$tir ***
hadiii:
/s irc.ttnet.net.tr
hadiii:
yaz önce
hadiii:
sora ns identify die devam et *
bunu en az 3kere söylemiştir her seferinde yine yanlış yapmışımdır. bu sefer anladım ama denilesi yazardır. *
irc ttnet net tr uludağ sözlük ortamında daha da yakından tanıma fırsatı bulduğum , hoş sohbetli yazar , soru cevap oyunlarının başarılı oyuncusu.*
asosyal depresif insanmış. yalan lan. bir kere benden daha asosyal olamaz, boyna kayıp bu adam yok ortalarda. sonra.. aynı telsiz frekansını kullandığımız için aynı anda aynı şeyleri söylüyoruz. selektör yapıyorum değiştirmiyor frekansını allahsız onugidi. onu geçtim, klavye virtüözü adam. ulubot soruyu sormadan yazıyo cevabı. top 10 un 9 unun puanları toplamı onunkine denk gelmiyor şerefsizim*. ha bir de 7 km kablo çekecek kapıkuleden allahsız. bulgar kız ayarlayacaz kendisine adsl hattı için. şimdi şu adamın dehasına bir bakın. sus sus tamam asosyal bitli depresif genç seni* ***
bana yazmış olduğu ilk entry ile beni hööö dedirtip daha sonra az da olsa psikolojik çöküntüye uğratmış hakaretler yağdırmış ileride tanışıp kaynaşıp evlenmek istediğim yazar.biraz fazla oldu galiba
kendisi,adı önemsiz bir yazarın içine sıçtığı,5 ağustos'u 6 sına bağlayan gece düzenlediğimiz kapalı oturumda haklı olarak pek bir sinirlenmiş,arude'nin de katılımıyla sakinleşmiş ve adriano'yla olan yakın ilişkisi de gözlerden kaçmamıştır.gecenin sonunda baş başa kalan bu ikiliden uzun bir süre haber alınamamıştır. **
no promise , morfin ve kacak kelebek olarak (#499345) nolu entryi için görüşülmüş ve ablaları olarak uygun görülmemiştir. * kendisi yakışıklı , mühendislik fakültesinde okumakla birlikte internet aleminin en iyilerinden olup daha iyi bir kısmet bulacağımıza inanmışızdır. *
(bkz: izin yok anlamıyo musun)*