http://www.hackhell.com
aslında sadece adult olarak algılanmaması gerekir. lojistik çalışmaktadır bu arkadaşlar. ne kadar yasadışı varsa bu ve bunun gibi sitelerde toplanmıştır.
(bkz: ernst haeckel)
Türkiye'nin en büyük illegal forumudur bence..bazı bölümleri var tadından yinmez..
bilgisayar konusunda bilgilerinizi beşe katlayabileceğiniz bir sitedir. bütün programlar mevcuttur. bomboş bilgisayar ile o siteye girip full donanımlı bir bilgisayar ile o siteden çıkabilirsiniz.

üstüne bir kaç oyun indirip bir kaç film ve dizi indirip eğlenip de çıkabilirsiniz.
maçların golleri,komik görüntüler vs vs..

full donanımlı bilgisayar mühendisi ve hackeri kaynayan site.oturduğunuz yerden yazılım ve donanım konusunda uzmanlığızı artıran oluşum

o değil de uygunsuz resimi bir senedir ben niye göremedim o da ayrı. saf mıyım neyim?
adult bölümü uzuuun zaman önce kapanmış olan, son derece faydalı bir sitedir.
wardom tayfası tarafından kurulan sitedir. ifrit in kuruluşunda bulunduğu ve aylarda moderatorluk yaptığı sitedir ayrıca.
hacklenmiş sitedir. bakınız => http://www.hackhell.com/
an itibarıyla hack namına birşey göremediğim sitedir.
yaptıkları açıklama ile üyelerin aslında kendi bilgisizlikleri yüzünden şifrelerini kaybettiklerini duyurmuş sitedir.
açıklama aşağıdadır.

"Arkadaşlar bugün bir grup tarafından sitemize girilip bir kaç resim üzerinden kendi sitelerine koymuş oldukları htacess aracılıgıyla yönlendirme yapıp şifrelerinizi tekrar giriş yapın gibi oyunlarla sizleri çalmaya çalışan bir kaç kuş beyinli birde öneri ve şikayetlerdeki konulara yazıp daha çok ilgi çekmeye çalışmış şayet şifrenizi girdiyseniz en kısa sürede degiştiriniz bir açıklama olmadan lütfen bu tarz fakelere maruz kalmayınız bizim tarafımızdan duyurulara yapılan açıklama neticesinde hareket ediniz sizi yönlendirmeye çalışanlar olabilir bunları dikkatte almayınız."
ilk gozlemlerime gore lamer mekani. isimden de anla$iliyor zaten.
lamerliği "msn hack" terimini(!) kullanmasından anlaşılan mekan.
google dan yapılan her crack serial full tek link aramalarının sonucunda yüksek oranda karşınıza çıkan illegal forumdur. illegal dediğime bakmayın herkesin gözünde legal dir o ayrı.
bilgisayar program paylaşımının adresi, ama bugün itibariyle yayınına ara verilmiş sanırım zoraki olarak !
Siyasetin kaynamaya başladığı mekan. an itibariyle siyaset bölümleri tıka basa dolmuştur. allah o bölümün moduna kolaylıklar versin. zor bi iş. ha bi de KnowN abi seviyorum seni abi. (bkz: sözlükte reklam yapmak)
Normal bir warez sitesiydi eskiden, ama şimdi girdiğimde bir türksoluna benzeyiş gördüm sitede. Ufaktan siyasi provakasyona uğruyo sanırım.
(bkz: hhportal com)
biri bizi durdursun mottosuyla ilerledikleri zaman hackledigim sitedir.

(bkz: netdevilz)

daha sonradan sahipleri ile can ciger oldugum, internette tanidigim en sukela sahip yoneticilerinin oldugunu anladim. beraber guzel isler yaptik. hack kismina gelince; bu sitede hacking ile ilgilenen tipler liseli diye tabir ettigimiz ergen lamerler. hackhell ortamini bilmem ama sahipleri en kral insanlardir. gotunuzu emanet edebilirsiniz. zira ben yaptim, adamlar 'al buda benim ki" diye buyurdular.