bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
(bkz: hash)
buyursunlar efenim, buyursunlar. yeni yazardır, hoş gelmiştir.
kendi yazdığı entry'leri, entry numaraları ile buraya yazdığımızda habire moderasyona şikayet edip sildirten yazar. niye sildirtiyorsun ki ? eğer fikirlerine sahip çıkmayacaksan entrylerini sil diyoruz kendisine. pkklı teröristleri kınayan yazılara çok bozulmakta ve onların insan olarak hakları olduklarını filan yazmaktadır genelde entrylerinde.

not: yazarı kişisel olarak tanımam, kişisel husumetim yoktur. polemik konusu filan açmıyorum. sadece yazılarındaki genel eğilimle ilgili tanımlama yaptım. lokantacı cazgırı ağzı ile buyursunlar yazmak tanımlama oluyor da bu mu olmuyor ? burası tanım yapılan bir sözlüktü değil mi ?
bdpnin ölümüne destekçisi kişi.
(#14142038) kelimelere aktaramadığımı aktarmış yazar.
(#15348681) sıkma canını hepsi böyle bunların üstad.

--spoiler--
herzaman kolay degil sevmeden sevismek
tanimak bir vücudu yavasça ögrenmek alismak ve kaybetmek
--spoiler--
ulu sözlük yazarlarını aşağılamakla kendisini yücelttiğini sanan zihniyetten.
#14776011 ona göre kitap okumak abartılmaktadır.
tekrar siktiri boktan dağına geri çıkması gereken pkklı yazar.
Terörist. Senin ne işin var sözlükte birader dağa çıksana o kadar bağlısın ya davana
Kaliteli yazar.
Varlığı sözlüğe güzellik katıyor.

klavyesine kuvvet.
prim yapmaya çalışan yazar.
pkk yandaşı , öcalana önder demiş , elim ayağım titriyor amk.
eşek silken soyundan gelmesiyle övünen döl israfı , tez zamanda öle !
şahsıma liseli diyerek ağır mal olduğunu sadece tek entrysinde anladığım yazarımsı. numarasını falan istedim gel erkek gibi tartışalım diye hala cevap verecek. böyle klavye erkekleri birde gelip bizi eleştirir. ayrıca buradan şahsına çağrı yapıyorum bünyende azıcık erkeklik varsa o çok sevdiğin anneciğin gerçekten bir erkek doğurduysa benimle erkek erkeğe tartışırsın. öyle ergen deyip kancık köpek kaçmak olmaz.
ergen kürt.

Allah başka dert vermesin.
#######################██████####################### ##################████████████████################## ##############███████████████████████############### ###########██████████████████████████████########### #########██████████████████████████████████######### #######██████████████████████████████████████####### ######█████████████##############█████████████###### #####██████████######################██████████##### ####█████████##########################█████████#### ###████████##############################████████### ###███████################################███████### ###██████##################################██████### ###██████##################################██████### ####█████##################################█████#### #####████##################################████##### ######███##################################███###### #######███################################███####### ########███##############################███######## ##########██############################██########## ############█##########################█############ #############█########################█############# #################################################### #########################██######################### ########################████######################## #######################█████######################## ######################████████###################### ##############████████████████████████############## #################██████████████████################# ####################████████████#################### ###################██████##██████################### ##################████########████################## #################██##############██################# #################################################### ####################################################
kendi boş yorumları boş vatan hainlerinden biri.
gereksiz bos beles dag faresi.

yasi buyuk oldugu icin onune gelene liseli demekten baska bir halt bildigi yok.

tipik cahil hevallerden.
(bkz: yeni bölücü olmuş velet)
apo, pkk, ve kürtler hakkında olumsuz olan her başlığın her entrynin altına liseli yazmaktadır.

bir de bunlar gerçek şeyler, doğrulu ıspatlanmış haberler olsa bile.

hayır madem haklısın madem ezilen halksın cevaplasana, savunsana kendini, liselii klavye delikanlısı demekle olmuyor.

hepiniz kalleşsiniz olum adisiniz.
ergenlerin abuk, beylik, bok püsür savlarını ciddiye almayan user.
acınacak haldeki zavallı yazardır, muhattap olmayın molotof atabilir.

edit:liseli değilim hewal, faşistim, foşik tc yim.
görsel
eline aldığı klavyeyi keleş zanneden klavyeyle bölücülük yapan liseli bir ergen ciddiye alınacak hiçbir yanı yoktur. ben eksiyi basıp gülüp koyup geçiyorum şahsen.