bugün

yakışıklı erkekler aldatıyor diye düşünüyor çoğu güzel kız o yüzden çirkin olsun sadık kalsın mantığı ile hareket ediyorlar ama hep geç fark ediyorlar en korkuncu çirkin ve özgüvensiz erkektir.
çünkü yakışıklı olanları ellerinde tutmaları zordur; gözler hep dışardadır. Gözü dışarda olmasa da ilgilenenleri çoktur. Her an bi aldatılma potansiyeli taşırlar!
doğru harekettir. en azından sevdimi tam severler. yakışıklılar biraz piç oluyor. kendimden biliyorum dermişim.
Yakışıklı erkekler için ölüp bittiklerinden yanlış bir iddiadır. Benim gibi sıkıcı, göbekli abiler de yalnız kalır.
Benn de hep o "açığın" hayrını gördüm. "Şeytan tüyü" varmış.
Yok lan öyle bir şey. Eğer olmuş olsaydı zaten şu anda sevda ile birlikte sivasin ayazında bı istasyon yapıp onu eve bırakıyordum.
para diyen kör cahildir. çirkin erkekleri seven kadın neden sever çünkü çirkin olduğu için ondan başka kimsenin sevmiyceğini düşünr işi garantiye alır. tabii yüzüne bakılmayacak kadar çirkin bile olsa bu şahsiyetin bir anda kısmeti açılır.
Tipsiz kızların yakışıklı erkeklerden hoşlanmasıyla aynıdır.
elimiz yüzümüz de düzgün pezeveng ve fakir de değiliz ama güzel kızlardan ziyade bence sorun türk kızlarında biraz da. mesela latin kızları öyle değil tipe de önem veriyorlar neyse ki özellikle de iyi bir vücuda *
Tipli erkeklerden hoşlanıyorum. Demek ki çirkinim. Üzdün.

Bir genelleme.
Uludağ sözlük abazanlarını sevindiren başlıktır. Siz sevinmeyin Çirkin dediyse o kadar da değil.
(bkz: tipsiz ama güçlü olan erkekler)
görsel
Evet evet ibadullah örneklerini daha önce çok görmüştüm. Bu günde tip olarak maymun hüsnü’ye benzeyen , kaypak ve bir o kadarda yavşak bir arkadaşın , bir içim su mu desem ? Güzellik abidesimi desem bir sevgili yaptığını gördüm. Kızlar Allah aşkına söyleyin ne buluyorsunuz bu adamlarda ? Yada sizi nasıl kandırıyorlar? Hayır bu arkadaş zenginde değil.

Ufak bir not: Kıskandım evet. Çünkü kız Victoria secret mankenlerine benziyor , bizim arkadaş maymun Hüsnü’ye :(
Aynı durumun erkekler için olanını düşünüyorum.
Lovely...
Benimdir. Çünkü bizden başka kimseye bakmasın ve aldatma ihtimali aza indirgensin diyedir. Sadakat lazım sadakat.
görsel
hayatındaki güzellik kavramını kendi vücudu ile tamamlayan hatun kişisinin karşı cinsten bu yönde bir beklentisi olmamasıdır.

hee bi de bu tipsiz gavatların koca ağızlarıyla ortaya koydukları özgüven akışı varıdır ki bambaşka bir tez incelemesidir.

(bkz: hatunların efendi adam yerine piç tercihi)
(bkz: tipsiz erkek yoktur az para vardır)

(bkz: tipsiz erkek yoktur az özgüven vardır)

entry was here.
yanlı$tır. bu durum aslında kadının amacına, niyetine göre deği$ir. selçuk $ahin'in yunanlı sarı$ını götürmesi gibi bu konumuza örnekle ba$layalım. herkes biliyor ki kara ka$ına, kara gözüne kimse bir erkeğe gelmiyor, gelmez. selçuk $ahin örneğindeki gibi bazen mesela paradır, bazen kariyer, bazen iri bir penis ve geni$ bir omuz olabilir. kadının dikkate aldığı kriterlere göre deği$ir. yani mesele ki am biliyorsunuz bu topraklarda baya değerli bir $ey; eee sahip olanında sahip olmayana sunarak elinde oynatması da biz erkeklerin mallığı. yani kısacası basit bir sarı$ın veya mahvolmu$ bir hayatı olduğunu dahi idrak edemeyen güzel bir kadını veya a$kı yitirmi$ yarrak arayan veya sarho$ olan veya onda olmayan bir $eyi sizde bulduğu için bir kadını elde edebilirsiniz ama mesela bu kadın tüm değerlerin dı$ında bu çirkin heriflere vermez, çünkü onu özel yapan, duru$uyla gösterdiği karakteridir:

http://postimg.org/image/im9fj6f4d/
tipsiz erkek yoktur konuşmasını bilmeyen erkek vardır diyerek kendi açıklamamı getireceğim durumdur.
Tipsiz erkeklerin tipsizliklerini çok para kazanarak makyajlamalarıdır.
tipe önem vermediğinden falan değildir şimdi kimse kimseyi kandırmasın burda . yakışıklı erkek gördüğünüzde nasıl ki diyorsanız boş bırakmazlar bunu aynı mantık erkeklerde de var . güzel kızların boş kalmayacağına canı gönülden inanmışlar o sebepten size yazmıyorlar . siz de size yazanlarla idare edip tipin önemli değil diyorsunuz . bir tolgahan sayışman gelse ayaklara kapansa o esnada her şeyi siker atarsınız . lütfen objektif olalım .
her zaman işe parasal noktadan bakmamak lazım bunda erkeğin zeki yada fıtri sempatik yapısıda güzel kızı etkilemiş olabilir, yada kızın tamamen mallığından kaynaklı bir tercihte olabilir, ben birde şöylesini biliyorum, kadın süper kocası tipsiz hemde çulsuz, birde karısınıda aldatıyordu, ben böyle dünyanın taaa... anladınız siz onu.