bugün

(bkz: güzel kadın yoktur güzel sözlük vardır)
işi gücü kız aramak olan, uçkurundan başka bir şeyi düşünemeyen erkekten beklenecek söz...

(bkz: hayatını uçkuruna adayan yazarlar)
+ mal mısın taklit mi yapıyorsun dedirten önerme.
+
alakaya maydonoz
gel bize bazı bazı
ben annemi özledim,
yaşasın 23 nisan.. *
bana '' 'ben gördüm güzel olanlar cok' diyim de, sözlük abaza populasyonunda ani bir azalmaya sebep olmayalım, neme lazım 5000 başlık şokunu yeni atlatan sözlük çöker belki '' dedirten düşüncedir.
sözlükte şahsi olarak tanıdığım tek kişi olan bir arkadaş, * gayet güzel bir kadın olduğu için geçersiz olan önerme.
Ayrıca kendisi, herkese kendini erkek olarak tanıtmıştır.
işi olsa da sizlerle işi olmaz diye devam edecek önerme..
''iş ve işçi bulma kurumu buraya da güzel kadın yolluyor arada merak etmeyin arkadaşlar*'' diye karşılık verilesi felsefe.
(bkz: onların hepsi gözlüklü ve sivilceli) *
eksiktir, "güzel kadının, sözlükte kendini arayanlarla* işi olmaz" olması gerekmektedir.
sözlükteki kadınların fiziksel özelliklerinin diğer yazarları ilgilendirmediği düşünülürse doğruluğu tartışmaya bile değmeyecek gereksiz önerme.
(bkz: şunu baştan söyleseydiniz ya) dediğimiz önerme * * *
okuyunca insanı fazlasıyla rahatsız eden cümle
yok çirkin olduğumdan diil, pek çirkin sayılmam açıkçası
ama bu kadar ayrımcı ve saçmasapan bi söz hiç duymadım
birincisi, kimin güzel kimin çirkin olduğuna kim karar verebilir?
ikincisi, yazılarını okuduğun bir insanın güzelliği çirkinliği seni neden ilgilendirir?
üçüncüsü, madem bu kadar zavallısın ve kendine sözlükten sevgili arıyosun, bi de sanki marifetmiş gibi neden kendini deşifre ediyosun?
dördüncüsü, bir kızdan angelina jolie'ye benzemesini istiyorsun ama sen neden brad pitt'e benzemiyorsun?
beşincisi,neyse bu kadar
gerçekten yazdığıma değmez çünkü
hiçbir gerçekçi temele dayandırılamayan asılsız iddia.
(bkz: en guzel kadın sozluge hıc gırmemıs kadındır)
acaba nerede çirkin kadın var ki sorusunu aklıma getiren önerme.kaldı ki burada bu tür entryler olta bile olsa açılmamalı çünkü bunu sonuçta bütün insanlar okuyor.cinsiyet farketmiyor.belki arada espri olsun diye yapılmış olabilir ama herkesin espriyi algılama şekli farklı olduğundan bazıları için çok rahatsız edici de olabilir.
sadece iki kelime söyleyerek çürütülebilecek "ucuz abazan erkek teorisi".

(bkz: pınar altuğ)
bütün genellemeler yanlıştır önermesinin doğru olduğunu kanıtlayan bir başlık daha.
yakışıklı erkek dışarda dolaşır sözlükte değil gibi bir cümleyle de değiştirilebilen bir önermedir. ama kendimden biliyorum helal olsun iyi tespit demekten de kendimi alamadığım bir önermedir.
sozlüğe kayıt olmak için; bir adet vesikalı bir adette boy resmi talep edilerek üstesinden gelinebilecek vakadır. çirkin sözlük kızı yoktur, bakımsız sölük kızı vardır.
sözlükteki kızlara çirkin muamelesi yapan teoremdir. sözlük kızlarının olaya müdahele etmesi beklenmektedir.
onlar ki analarımız, onlar ki kurtuluş savaşında cephede ... biri başlamadan ben bitireyim dedim.

ayrıca söylenecek bütün klişeleri bir entryde toplamak gerekirse: *

(bkz: çirkin yazar yoktur az vokta vardır)
(bkz: bütün kadınlar çiçektir)...
Güzeli oynatırlar çirkini söyletirler , türküsünün sözlük versiyonu....
ilginç bir hipotez / doğrulanması da pek mümkün değil.
(bkz: pınar altuğ)
(bkz: adi bende sakli)

çirkin de olsa güzel hatun güzeldir. (alın bir tane daha hipopotam)
bu bağlamda, hatun'un kaş alma ustasından, dürrük dudaklısına, şehlasından şaşısına her türlüsünü kıllı bağra basmak gerekir.

(çok iğrençleştim rıza)
(bkz: önemli olan ic guzelligidir) *
(bkz: harbi deli bir önerme)
(bkz: tespit insanı)