bugün

her kızın farklı bir güzelliğinin olduğunun farkına varamayan kızlara 'çirkin' sıfatını söyleyerek aslında kendi çirkinliğini gösteren kişiliksiz erkeğin abartılmış sözüdür.
"zaten mümkünse soyun maymunda devam etsin" denilmesi gereken erkeğin sözüdür.
abazalığın sınırlarının olmadığını gösteren önermedir.
her kişinin kendi türüyle münasebet kurmak istemesinden dolayı gayet doğal karşıladığım durum.

ben şahsen çirkin kızı istemezdim sadece. güzel kızlar çuvala mı girdi ?
(bkz: yorum yok)
maymundan insana geçemeyen maymunların karşı cinse olan eğilimini farklı yolla dile getirme yoludur.

(bkz: ohadiyorum)
(bkz: a r o g)
abazalıkta son noktadır.
--spoiler--
maymunda acti bi yerini seni bekliyodu.
--spoiler--
tanim : yazar sacmalamasidir.
güzel bir maymun aramak maymunlara ilgi duyabilmek gibi eylemleri gerçekleştirdikten sonra yazarın pek de şaşılamayacak olan sözüdür.
dişi maymun da eğer seni yakışıklı bir maymuna tercih edecekse problem olmaz.
(bkz: yazar burda ben güzelden anlarım demek istemiş)
güzel dişi maymunla çiftleşirsin, güzel güzel yaratıklar doğurur, herkes yapmaya kalkar bunu sonra yeni bi ırk gelir.oh mis.*
"güzel dişi", "maymunu çirkin kıza".
tamam tamam kızmayın.
Maymunun seni tercih edeceğinden şüpheliyim fakat *
kan çeker tabi... çekinme kardeş, sik.
çirkin kız yokturr... sadece bakımsız süssüz boyasız kusurları gizlenmemiş kız vardır. tv de gördüğünüz kusursuz kadınlara aldanmayın hepsi süs köpeğinden farksız. önemli olan o çirkin tabir edilen kızdaki güzellikleri ortaya çıkarabilmektir. buluşma olayı filmini izlemenizi tavsiye ederim.
kızgın bir erkek gorile hesap verecek faninin yarım saat önce sarfettiği son sözler.maymuna gerek yoktur efendim elinizi beceriniz daha temizdir.
yanlış önermedir, ikisinin de tercihlik bir tarafı yoktur.
saygı duyulması gereken önerme. bu arada aidsin maymunlardan insanlara nasıl geçtiği de anlaşıldı.*