bugün

kör olabilir diye düşünüyorum bazen, genelde kör çıkıyorlar.
Genelde tiksinerek bakar.
Kesin miyop...
Göt kaldirir bazen de ne bakiyon amk dedirtir içinden insana.
Mutlu eder.
Özgüven tazeler.
Bakınca hiçbir şey olmuyor. Başınız göğe ermiyor.

Bana bakildı çok defa oradan biliyorum. Biraz içiniz sızlıyor o kadar. Geçip gidiyor sonra.
Benim de etrafıma bakmama sebep olan kızdır yaaaani bana bakmıyor ama nereye bakıyor acaba..
tüm kadınların gözünün üzerimde olması çok zevkli her gittiğim ortamda böyle tedirgin olacak korkacak bişey yok.
Beni tedirgin ediyor.
Zevk verir. Doğruya doğru.
tramessidir.
muhtemelen gözü dalmıştır bana kim baksın amk...
Gözü sürçmüştür.
belediye bakacağına güzel kızın bakması belediyede para kalmadığına işarettir.
görsel
buyuk ihtimalle biyolog dur ve yeni bir insan formu oldugunuzu dusunerek analiz etmek icin bakiyordur.sayet gulumserse anlalayin ki sizi kesfettigini dusunerek kariyerinde yukselecigini tahayyul ediyordur.
arkanızda yakşıklı, ağzı laf yapan bir müzisyen ya da sporcu olduğunun göstergesidir. kanmayınız.
şu bakış işinden filan hiç anlamıyorum anasını ya. ne bileyim okulda kopya da çekemezdim hiç. şöyle şeylerden anlamıyorum. siz playboy olmuşsunuz da erkek netlik ister, sevişecek miyiz, çıkacak mıyız, seviyor musun, uyacak mıyız uymayacak mıyız, yoksa sen kaç ben kovalanın sonu hayırlı yere varmaz.
Kime bakıyor diye civarıma bakmama neden olacak kız. Çünkü, bana bakmış olamaz.

Not: Allah'a şükür yüzüm gözüm düzgün. Çirkin filan da değilim. Yakışıklıca bile sayılabilirim. Ama hep tedirgin ve güvensiz duruyorum. Maalesef bu duruşumu Düzeltemiyorum. Haliyle böyle özgüven yoksunu birine kızlar bakmıyor.
bakacak başka bi yer olamadığından da olabilir. Velhasıl çevresinde bakmak istemediği suretlerle dolu olan yerde, mesela otobüste, en iyisi sizin yüzünüzle karşılaşmak daha az zararlıdır mantığı olabilir. Yani eğer şunu demiş ise;
-Kötünün en iyisi..
Pehh!..o zaman ver yansın.
Heyecanlandırır.
(bkz: kesin benden hoşlanıyor)
Guzellik konusunda rakip olarak gormustur.
Ulan bu insansa ben başka bir şeyim daha üstün bir şeyim ne bileyim melek filanım diye kendini mutlu ediyordur.
iyi hissettirir.

ayrıca;

(bkz: beauty is in the eye of the beholder)
güncel Önemli Başlıklar