bugün

Bizim komşuda eski fetöcü hakim çıktı. 20 polis baskın düzenledi geçen gece. Herkese "emekli polisim" diyordu.

(bkz: swh)
ağzına kürekle vurulması gereken tipitiptir şüphesiz..
Şuh şuh kahkaha atar,
Çurf çurf terliğini sürter,
Kapısını bammm diye kapatır.

Yazcam bunları gasteye.
Pat pat, ayaklarını yere vurarak yürür, kadın tüy gibi bir şey, fil olsa bu kadar gürültü yapmaz. Nasıl bi teknik uyguluyor acaba.
Hayattan bıktırır.
arkadaşlar gülürtü yapan komşumu kaldı. bence artık o seviyeye ulaştık yani
sabah uyanmama sebebiyet veren komşudur. can sıkar.
gece hiç uyuyamıyorum. bu yukarıdaki adamın 7/24 televizyonu açık halde, valla futbol takip etmiyorum ama sağ olsun onun sayesinde lig durumu filan her şeyi ezberimde
Allahtan hep müstakil evlerde yaşadım bağarış çağarış tüm gürültüyü kendim yaptım kendim dinledim.
Ya bugun balkondan cikardiklari seslere uyandim, Konus cocugum ama bagirma ya. Merdivenden cikarken gum gum diye nasil basamak cikiyorlar bilmiyorum.
ülkemizde bol miktarda bulunan saygı yoksunu insan.

(bkz: apartman gürültü yönetmeliği) adında bir yönetmelik var. bu yönetmeliğe göre akşamları saat 19:00'dan itibaren gürültü yapmak yasaktır. Hafta sonları ve dinlenme saatleri olarak kabul edilen öğle saatlerinde de gürültü yapmak yasaktır. ancak ne hikmetse bu insanlar gece 12'den sonra azmakta ısrarcıdırlar.

eskiden en azından uyarır, sessiz olun derdik. şimdi laf da söylenmiyor kimseye. ortalık gürültü nedeniyle kendisini uyaran komşusunu öldürenlerden geçilmiyor.
ona bu yaptığının onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.
üst katta ve bir kaç piçleri de varsa insani uyarılar genellikle çözüm değildir.

çözüm için acımasız eylemler gerekir.

yöntemlerimden birini geçenlerde yazmıştım.
Bizim polisin çocuklarıdır.

Üstelik iki küçük erkek çocuk.

2 alt katta oturmalarına rağmen bizim eve kadar gelen bir gürültüleri var.

Patır patır koşuşturuyorlar.
Şöyle bir şey sen aslında gürültü yapmasan dahi alt kattan yukarıya sopa yardımıyla dürtülürsün , canım komşularım beni pek severler .
Çocuk olma ihtimali muhtemeldir.

Saygı ve anlayışla karşılamak gerekir.
Yoktur. Var kişi gürültü yapmaz.
Sabah yatak odamla bitişik odada olan karşı komşumun gürültüsü ile uyanıyor, akşam alt komşunun gürültüsü eşliğinde mutfakta yemeğimi yiyor sonrasında yan komşumla bitişik olan oturma odamda komşu çocuklarının bağrışları eşliğinde televizyonumu izliyorum.

Bazen alt komşu aşka gelir bağıra bağıra şarkı söyler gece 12'de * bütün evde yankılanır.

Bu ev için kredi çeken elimi s....
En har ateşlerde yanasıca komşudur. zebaniler çatal batırsın o koca popolarına inş.
Hiç muhattap olmamak en iyisidir. Malum ağustos ayı ve hava sıcak. Balkonda oturan ve alkol alan insanlar bir yerden sonra ne kadar bağırdıklarının farkına varmıyorlar.

Kapılarına gitsen gece bir buçukta alkol alan kafası bir milyon adamlarla kavga mı edeceksin. En güzeli aç spotify den bangır bangır bir şey dinle. Onlar gelsin kapıya sen onlara derdini anlat.
gece gece sopa ister. evet.
Gidip dövülürse sorunun medeni bir şekilde çözüleceğini düşündüğüm komşudur. Ne demişler ev alma, komşu al.
an itibariyle balkonda sesli sesli telefonla konuşan komşudur.

bizimle değil telefonla konuşuyorsun ahize ağzının dibinde bağırma artık diye uyarılması gereken komşudur.

bitmek bilmeyen bu gürültü insanı çileden çıkartır.
Sabah sabah yapıyorsa sikilerek öldürülmelidir.
bi iki kere yapsa neyse daima varsa gebersin dediğimdir.