bugün

Belki birgün roller degişir,
Ben unuturum, sen hatırlarsın.!!
Sizi her halinizle seven, neyi ne için yaptığınızı bilen, ufacık bir nedenle silip atmayan, kusurlarınızı yüzünüze vurmayan, derdinize surat asan değil de üzüldüğünüzü hissedip size vakit ayıran insanlar için çabalayın. Onların elinden sıkıca tutun. Kalbinizi onlara verin.
Öbür türlüsü hep hayal kırıklığı.
Sadece yaptıklarından utananlar kabus görür.
Basit bir argo gibi görünse de, için de büyük bir anlam taşıyan insana huzur veren bir sözdür.

'' S*ktir Et ''
Ne kadar dönersen dön g*t hep arkadadır.

(bkz: fight club)
insanlar inandıkları doğruları yaşamadıkları sürece, yaşadıkları yanlışa inanmaya başlarlar.
prof. dr. mehmet okuyan.
insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ise ahlakını gösterir.

Mevlana
Her zaman gitmekle kalmak arasında bir yerlerdeydim. Aradıklarım ya hiç yoktular ya da olamayacak şeyleri aradım. Bu belki hayatın suçuydu belki de ben onu yanlış anladım.
imam hatipler kapatılsın.
Yalan Hakikate ihanettir.
Osmanlılar der ki : "Üç şey saklanamaz: Aşk, öksürük ve fakirlik".
ivo Andriç-Drina Köprüsü.
görsel
“Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun. Ve mutsuz insanlar yorgun olur, hiçbir şey yapmak istemezler.” Charles Bukowski
görsel
görsel
Hayırlı noyeller!
Kendimi 2.dubleyi içmiş olmama rağmen iyi hissetmiyorum.

-rockonbaby
Bir daha yüzüme kapanan hiç bir kapının arasına elimi koymayacagim.

görsel
görsel
Kalbime ayakkabılarınla girdiğin için hiç kızmadım. Bu hayatta seni kim incittiyse, hepsi için ben özür dilerim.
Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi. Üşütür ayaz, korkutur karanlık. Bir gariplik bir hüzün var içimde. Ya bu şehirde ben fazlayım ya da yanımda biri eksik.
Nietzsche'den gelsin o zaman:

beni mahfeden şey bana yalan söylemiş olman değil bir daha sana inanmayacak olmam. "
Aylardan ekim evde yine tekim bu nasıl çekim çikolatalı kekim. .:d
Kim size mutlu olduğunu söylüyorsa ona kuşkuyla bakın. Çünkü bilinç, mutluluğu ancak sona erdiğinde algılar.
Yaşadıklarından ders almadıysan boşa yaşıyorsun.kola kapağı değil bu hatalarını tekrar deneme.