bugün

günaydın eti puflarım
günaydın memmet, senin de ne kıymetli toton varmış bu havada nasıl üşüyorsun.
günaydın bebeğim. Biraz geç olmadı mı ben uyanalı üç saat yirmi beş dakika oldu.
Günaydın Sözlük başka diyecek bir şeyim yok.
Günaydın ahali.Bugün de uyandık.
Sanada günaydın user kardeş.
hepinize günaydın millet. uyanalı 2 saat oldu. sabah 6 sularında gökyüzünün hafif kırmızımsı rengi, dağ havası, sabah 5 sularında yağan hafif bir yağmurun ardından gelen o toprak kokusu, hafif ve güzel bir esinti... uyanır uyanmaz bahçeye çıkıp biraz dağları seyrettim. şu anda da yanımda tavşan kanı çayım var ve bu tanımı yazıyorum. stres ve kaygı içerisinde geçen bu lanet dönemin tam ortasında böyle bir sabahı böyle bir huzuru yakalayabilmek çok güzel oldu. hepinize mutlu günler dilerim.
işe, gidene - gitmeyene herkese günaydın.
Günaydın nedir yahu! Bi' "merhabalar olsun!" deyiverin, sadri Alışık abimiz gibi. Sizin yaptığınız durum tespiti: gün tabi aydın, karanlık olacak değildi ya! Günaydınmış; peh! Şaka şaka... Günaydınlar olsun efendim!
Günaydın millet. hava soğuk, evden çıkarken üstünüze hırka ya da ceket alın. Bugün yine çok iyi bi insanım.*
görsel

ben yine aydım, ama sizi bilemem.

günaydın!
Sanada günaydın user kardeş.
görsel
Günaydın arkadaşlar. Geceleri intihar Twitleri, sabahları serpme kahvaltı resimleri.
Ders çalışmak için 7 buçukta uyandım ve baş ağrısından hala çalışma evresine geçemedim... yani sizsiniz gnydn!!!
görsel
Günaydın.
Günaydın millet. sıcak simit olsa da yesek be. sözlüğe yazdığımız şeyler de evrene bi mesaj olarak gider belki.*
Günaydın gençler..
günaydın pencerenin önünde öten kuş,
günaydın sokağı sahiplenircesine yürüyen kedi,
günaydın böyle neşe saçtığını sanan, vıcık vıcık samimiyetsiz günaydın diyen piçler.
tezgahtaki tüm ekmekleri elleyip birini alan öküzler,
klimayı açmayan otobüs şoförleri,
çorapla parmak arası terlik giyen denyolar,
haşlanmış yumurtayı soğuk yiyebilenler,
günaydın fakir piçler.
baba parası yiyen züppeler.
eşcinseller, homofobikler.
günaydın gelecekten umutsuz gençler.
günaydın gece sevgilileriyle kavga edenler. hayasızca aldatanlar, salak gibi aldatılanlar.
günaydın kahrolan gecenin sonuna,
hüzünlü doğan güneşin sabahına.
Sanada günaydın sevgili yuzır kardeş.
işsiz güçsüz ve sözlüğe bunu yazdığından da hayatsız olduğu anlaşılan insanın sabah 7.30da kalkması sonrası söylediği söz. işim yok neden kalkıyorum ?
günaydın galaksinin en iyi sözlüğünün en iyi yazarları. uludağ sözlüğün sıcak aile ortamında sevgi, saygı ve kalite dolu bir güne daha hoşgeldiniz...
" Sabahlarımızı renklere boyayacak; insanlara ihtiyaç var şu dünyada. "

Varlığıyla bizi mutlu eden dostlara günaydın.
Günaydınlar olsun efendim!
Günaydın.
Günaydın.