bugün

bbn türk kanalında programa başlayan esmer güzeli.
görsel

Varoş dizilerde oynayan eski haber spikeri.
Ara ara aklıma gelip instagramına baktığım, her bakmamda beni tarumar eden güzel.

Sana satırlar dolusu methiyeler düzmek isterdim lakin ne lügat yeter buna ne de lügattan tasvir etmeye ömür...
haber spikerliğinden aradığını bulamamış olacak ki şuan kanal 7'de yayınlanan emanet dizisinde oynamakta kendisi. oyunculuk yakışmış.
bu kadın nedendir bilinmez o çekiciliğine rağmen hiçbir kanalda dikiş tutturamadı. ntv'de haberleri sunduğu zaman hayranıydım. üzerine trt dahil birçok kanalda haber ve haber programları sundu ama şuan hangi kanalda program yapıyor onu bile bilmiyorum. oysa o naif ses tonu ve güzel fiziğiyle sadece haberleri değil sabah programı bile sunabilirdi. neyse okursa yazdıklarımı kendisine selamlarımı gönderiyorum.
görsel

Kıç kadar dünyada seni yakından tanıyamamış olmak...
Yine aklıma geldi.

Türkiye'nin en güzel kadın spikeridir.
Türkiye'nin en güzel spikeri.

Bir beni var benden içerü.
izlerken boynum kırılıyor, ekrana hep başı eğik bakıyor, küçük emrah gibi bakışı ve haber sunumu beni çok yoruyor. hey yönetmen gardaş pencereyi mi açık bırakıyorsunuz, gemi hep sola yatıyor...
ihtimal o da öyle söylemektedir. Şu elleri biri tutsun artık. Napsın hayat tek yaşanmaz.

(bkz: bana ellerini ver)
Son adresi neresidir bilen varsa söylesin.
anam bu ne lan böyle. yeni görüyorum.

görsel
Beyaz tenli olsa benim için daha güzel olacak spiker.
3 ayda bi kanal degistiren guzel spiker.
Türkiyenin en güzel kadınlarından biri.
o da pelin çift ve cansu canan ve adını hatırlayamadığım bi kişi daha gibi 'deruni mevzular'ı sunmak için ayartılmıştır. hmm güzel, ses tonu etkileyici, anlamlı bakıyor... o zaman 'mısır piramitlerinin gizemi, turgut özal zehirlendi mi, gizli örgütler dünyayı nasıl yönetiyor' gibi konuları konuşsun, tartıştırsın filan. evet.
suan kanalturkte rast geldigim daha once varligindan haberdar olmadigim ses tonuyla beni ekrana baglamayi basarmis guzel sunucu.
sen sabaha kadar kitap oku gozumu kirpmadan dinlerim bacim.
Bu akşam kanalturk ekranında "sıradışı" programı ile arz-ı endam edecektir.
ntv'nin güzel spikeri.
mesleğinde pek istikrar tutturamayan spiker hanım. son durağı trt spor olmuştur, artık spor haberlerini sunacakmış. bu arada tebrikler trt sonunda ntv spor'un karşısına taş gibi bir hatun çıkarmayı başardınız.
Trt sporda her akşam spor haberlerini sunacaktır artık.
levent can denilen mezar kaçkını ile samimi fotoğraflarını görünce çok üzülmüştüm, gerçekten gözümden düşmüştü, ama haber sunuşu gerçekten çok kaliteli.

bu olmasaydı daha iyiydi ya neyse;
http://haberdesin.com/wp-...ay_ozdem_sevgili_plaj.jpg
ekranın güzel yüzü.
An itibariyle tv em ana haberde boy gösteren melek,güzellik.tarifi mümkün olmayan kadın.
Az daha bekleyeymiş sırf kafa olarak doğacakmış.