bugün

hayat bilgisinde ham olan, yaprak dökümünde pişen ve kayıp şehir'de olan oyuncu.
kayıp şehirde bulunan afetiful devran hatun.
kayıp şehirde insanı öldürüp dirilten oyuncu. o nasıl bir seksilik,asilliktir. kadının anlamı.
yaprak dökümünde leyla karakterini canlandırmış, şimdi kayıp şehir dizisinde döktüren ali sunal'ın boşanarak çok şey kaybettiğini düşündüğüm güzel oyuncu.
bunun bacakları çarpıktı lan yaprak dökümünde noldu o da mı rol icabıydı.
dün ilk defa kayıp şehirdeki rolüyle izlediğim oyuncu. ve resmen ekrana yapıştırdı. attığı her adımla sallıyor adeta, hakkını veriyor rolünün ve müthiş bir endam.
oynarken ekran karşısındakilere oyunculuk dersi veren mükemmel oyuncu.
şarap gibi kadındır.
edit:ali sunal eksiledi
taş gibidir. taş değil afedersiniz kaya gibidir. o nasıl bir fizik öyle.
yıllar geçtikçe güzelleşen kadın.
çok iyi oynuyor fahişeyi...
yaprak dökümünde sıkıntılı, bunalım dolu, serzenişli bi yaşam süren Leyla idi. Kimileri için de Hayat Bilgisindeki 'keşke böyle bi çıtır, sevimli, yanağından öpülesi bi kız arkadaşım olsa...' dedirten şeker bi karakter.
çuval giyse dahi seksi olan kadın. kayıp şehir sağolsun doya doya izliyoruz kendisini.
son aylarda kayıp şehir dizisiyle erkeklerin gözlerine hitap eden, ıyı bır oyuncu olacagı yaprak dökümündeki bazı sahnelerinden belliydi dediğim ali sunal ile büyük aşk yaşayıp evlenip, bir yıl içinde boşanmış güzel ve basarılı oyuncu.
yaprak dökümü dizisindeki rolüyle kendisine az da olsa gıcık kaptığımız oyuncu. güzelliği ve oyunculuk kalitesi ortalamanın üstünde diyebiliriz.
kocasından ayrılınca iyice açıldı, saçıldı. yolu yol değil gibi.

görsel
görsel
görsel
görsel
http://galeri.uludagsozlu...%A7e-bahad%C4%B1r-359499/
Kayıp şehir dizisinde ki haliyle erkeklerin ağızlarının suyunu akıtan güzel oyuncudur.
daha dün liseliydi bu kız, ne zaman büyüdü, ne zaman büyüttü o kalçaları bilmiyorum. ömür bitiyor ömür. yalnız rolünden nefret ediyorum, seksy olabilir çekici olabilir, ona bir şey diyemem, biraz farklı bir konu, ama mahallenin motoru, mahallenin erkekliğini yapıyor. adaletin bumu dünya diye sormak istiyorum bi ara denk geldim izliyordum diziyi, her şey yolunda gidiyordu, tam gözlerim kapanıyordu ki! baktım bağırmalar çağırmalar, ulanlı kelimeler.göt ayrı alem de baş ayrı alem de oynuyor. sonra değiştirdim diziyi. hayır abi gençlere kötü örnek oluyo, gösteriyo ama vermiyo. ondan sonra bizim genç kızlar da bunun gibi kezban oluyo. ~~üff sanane be salak.
iki kelime ile: HELAL OLSUN

http://www.videoizle.co/v...r-14-bolum-aysel-ve-ethem
kayıp şehirdeki oyuncu partneri ilker kaleli ile gerçek hayatta da partner olmuştur. yakışmışlardır.
seni bırakan adam, tekrar bir cinsiyet kontrolü yaptırsın. zira, adam değildir. sen neler yapmışsın o dizide be kadın.
(bkz: kayıp şehir)
taş gibidir.
cebinden deste deste beren saat, özgü namal, tuba büyüküstün çıkarabilecek oyuncu. kayıp şehir de devleşti resmen. şimdi 1-2 tane daha sağlam role ihtiyacı var. bir de müjde ar çıkıp veliahtım derse bu iş tamamdır.
ali sunal'ın eski eşidir kendileri, ayrılmışlardır.
güncel Önemli Başlıklar