bugün

trtde cıkan kuklalardan olusan, gulduren grup, ustunde altında sarkıları ile yarmıstır,

hatırladıgım kadarıyla sozleri :

sacım basımın ustunde
boynum basımın altında
burnum agzımın ustunde
govdem boynumun altında

ustunde altında
sasılacak yok bunda
ustunde altında
sasılacak yok bunda
benimle oyar mısın şarkısını seslendiren gruptur. aramızda kalsın solisti taştır. *
trt de hala klipleri dönen grup

zır zır zırrr telefon çalıyor, adlı klipleri izlenesidir.
kardeş archytct lerden şina olduğum saçma müzik oluşumu. ancak piyasadaki pek çok gruptan iyi derecede oldukları da ayrı bir gerçek tabiki. yaşasın kuklaların gerçekliği.
favori elemanımın bateristleri olduğu eğlenceli grup.
trt de okul öncesi yaş grubu için hazırlanan benimle oynarmısın adlı programı benim gibi okul öncesi yaş dönemi geçeli yüzyıllar olmuş kesime de izleten müzik grubu..kuklalardan oluşmuş olmasına rağmen gerçeklerine taş çıkartan bir grup.. hit şarkım karpuz kestim yiyen yoookk/kirmizi giydim bakan yook şarkıları olup aynı zamanda bateristlerinin de hastasıyım.. ilk albumlerini heyecanla bekliyor ve bu yaz benimle oynar mısın ın yeni bölümlerinin çekildiğini belirterek grup şurubu ve yeni şarkılarını da bu yeni bölümlerde göreceğimi ümit ediyorum..
kendilerini çok geç tanıdığımdan ötürü üzgün olduğum gruptur. meğer herkes biliyormuş ta bencileyin yeni öğrenmiş.
(bkz: en süper grup şurup şarkıları)
karpuz kestim yiyen yoooook!
kırmızı giydim bakan yok!
mahşer-i cümbüş ekibinden yiğit arının kuklaları oynatanlardan olduğu, çocukluğumuza dair trt'nin sağladığı hoş anılardan.
piyasada şarkıcı adı altında abuk subuk ne olduğu belirsiz şeyler yapanlardan çok daha güzel şarkılara sahip gruptur efendim.
(bkz: eurovision a grup şurup katılsın kampanyası)
ajdar'dan daha iyi şarkılar yapan gruptur.
tek kelimeyle favorim olan, eşi benzeri görülmemiş, sözleriyle *müzikleriyle harika şarkılar yapan gruptur. *
türkiye'nin bir numaralı müzik grubudur.

"kocaaa ev bana kaldı
hoptiriririr hop tiririririririr". *

bir de telefon var. süper.

http://www.youtube.com/watch?v=Yj_hipYjdHk
dvd'si 15 tl'den satışa çıkan grup.

--alıntı--
kukla orkestrası grup şurup'un dvd'si satışa çıktı
trt ankara televizyonu çocuk ve gençlik programları müdürlüğü tarafından açev'in akademik danışmanlık desteği ile hazırlanan "benimle oynar mısın? programının kukla orkestrası grup şurup'un klipleri dvd olarak satışa sunuldu.

trt ankara televizyonu çocuk ve gençlik programları müdürlüğü tarafından açev'in akademik danışmanlık desteği ile hazırlanan "benimle oynar mısın?" programının kukla orkestrası grup şurup'un klipleri dvd olarak satışa sunuldu.

"grup şurup en sevilen klipler"de, grup şurup'un en sevilen 37 şarkısının yanı sıra, eğitici çizgi animasyonların yer aldığı "çizgilerin dili", bilgilendirici "izle-öğren", şaşırtıcı "sihirli hareketler" ile çekimlerin "kamera arkası" videosu ve fotoğrafları bulunuyor. grup şurup'un sevilen şarkılarının sözlerinin yer aldığı kitapçık da dvd ile birlikte çocuklara armağan ediliyor.

"grup şurup en sevilen klipler" dvd'si, trt market ve seçkin müzik marketlerinde 15 tl'den satışa sunuldu. (cihan haber ajansı) 30.12.200
--alıntı--
http://www.haberler.com/k...d-si-satisa-cikti-haberi/
''karpuz kestim yiyen yok, kırmızı giydim bakan yok'' şarkısı dinlenilesidir.
zır zır zır telefon çalıyor
zır zır telefon çalıyorrrr *

http://www.youtube.com/watch?v=Yj_hipYjdHk

hastasıyız *
Resmen salakça değildir. Kral tv de izlediğimiz dolu şeye bin basar hatta.
yıllar önce trt'de şarkıları ve klipleri yayınlanan, en samimi, en içten gruptur, merakla beklerdim onları.
En sevdiğim gruplardandır. Kullandıkları şarkılar ilkokul düzeyine ve okul öncesi düzeye uygundur. Öğretmen varsa kullansın bence.
Eurovision denen sikko oluşumda kalitesi ile fark yaratacağına inandığım halis muhlis türk müzik grubu.

https://www.youtube.com/watch?v=UPS5JIvJgAA
Harika bir grup. Klipleri harika .çocuklar bayılıyor.
oynar mısın benimle izleyen o şanslı nesili şarkılarıyla costuran, benimde ne sevdiğim hapşu şarkısı olan müzik grubu.
En güzel şarkısı;

Bir iki üç
Dört beş altı
Yedi sekiz dokuz
On on bir on iki

Olan, bir ara TRT'de çıkan bir grup. Özledik kendilerini.