bugün

albüm performansı ile sahne performansı arasında gıdım fark olmayan grup.

şahsen ben kendilerini çoğu kez canlı dinleme şerefine nail oldum.. baya iyiydi.
geniş aile dizisinin jenerik müziği "komşu kızı" nı seslendiren grup, aynı zamanda dizinin yılbaşı özel bölümünde de sanıyorum bir sahne performansıyla yer alacaktır.
eurovision a giderlerse kendilerine sen gidiyorsun parçasını armağan edeceğim.*
agrı kesici ama nasıl yutulur hala anlamış degılım insan yutuyo onu biraz kuçultun be kardesım.
bugün hem ntv hem star tv de gördüğümüz ,prime time de nereye balsam karşıma çıkıcak bu insan.bir diğeri için:
(bkz: soner sarıkabadayı)
bu akşam 19:00 da Universiade 2011 Erzurum Kış Olimpiyatları tanıtımı kapsamında gazi üniversitesi merkes kampüste sahne alacak olan grup. * *
grip olunduğunda bakkaldan alınıp içilen ilaç.
baş ağrısını anında kesen süper ilaçtır, ağrıdan eser kalmayacağı gibi insana kendisini kuş gibi havada uçuyormuş hisetirir, ama fazla tüketilmesi halinde bağımlılık yaratır. o yüzden sadece şiddetli baş ağrılarında ve aşırı üşütme sonrasında oluşan durumlarda içilmelidir.
Çocukluğumda köy bakkalından bile alınabilen ağrıkesici ilaç.
Dün akşam Gazi'de o soğukta bizlere enfes şarkılarını söyleyen, soğuğu zerre hissettirmeyen şahane grup..
eurovision şarkı yarışmasına gitmeyi yüksek sadakattan daha çok hakeden gruptur. tamam yüksek sadakatta gayet iyi bir grup fakat gripinin şarkıları daha çok kulağa hoş müzikler yapıyor. mesela gripinin en güzel şarkıları dalgalandımda duruldum, gidenin dostu olmaz ve böyle kahpedir dünya. bu üç şarkının dinlenilmesi tavsiye edilir.
-Ne dinliyorsun?
+Gripin
-Sodayla iyi gider
adlarının neden gripin olduğu artık daha iyi anlaşılan grup.
o ruh hallerine panzehir misali şarkı sözleri yazıyor adamlar. sustuklarını büyütmüyorsun sayelerinde içinde.
son albümleriyle daha çok arabesk rock yapan grup.
gidiyorsun adlı parçaları harika ötesi.
ilaç gibi grup.
keşke ilaç ismi olarak kalsaydı.
grubu hiç duymamış, tanımamış olmak isterdim.
vokalin sesinin kulağa hoş geldiği ve bestelerinin de anlamlı oldugu bir türk rock grubu.
25 şubatta omü de konser verecek olan gruptur.
(bkz: ellerimde ki kir içim dışım bir)
Dedemin içindeki tozu kanayan yaralara bastıgı mucizevi ilaç.bilmiyorum nekadar etkili .
yutmaya çalışanların halleri komiktir. galata kulesini yutar gibi halleri vardır.
omüdeki konseri ,ses sistemi berbat olsa da, muhteşem olan gruptur. Her ne kadar kısa sürsede güzeldi bee. Severim kendilerini.
samsundaki konseri kapalı spor salonunda oldu.
ses sistemi açısında kötüydü. ancak grupun veya ses sisteminin kötülüğünden değil kapalı ortam olduğundan ses gereğinden fazla yankı yaptı. seslerin üstüste binmesi dediğimiz hadise meydana geldi.
konser genel olarak güzeldi. spor salonu doluydu (küçük olsada doluydu işte)
en iyi grup seçildi ve ödülünü anlamadığım bir dangalak verdi.
konser arasında ödül verildi fotoğraf falan çekindiler. bizlerde bakıyoruz öyle ne oluyor diye.
garip.
neslimiz artık gripin değil apranax yutuyor leblebi gibi.
güncel Önemli Başlıklar