entry'ler (86)

patlak kızını reddetmeyen baba

ulan bu sözlük ne iğrenç ne saçma sapan bir yere dönüştü ya. herkes aynı kültürde olmak, aynı şeyi kutsal görmek zorunda mı anasını sattığımın yerinde? her gün 17 farklı kişiyle seksleşen modelleri ağzınızın suyu aka aka "ulan bu manitam olsun dünya düşmanım olsun" diye izleyen siz değil misiniz? sevgiliniz versin diye içten içe dua eden siz değil misiniz? "patlak" ne amına koyayım ya. seksleşmiş erkeğe de bu gözle baksanıza madem o kadar kötü bir şey. kızlar tek başına mı yapıyor seksi amk çocukları? karıya kıza giden erkeği babası "eheyt erkek bee" diye yüceltecek, aynı seksi paylaşmış kızı babası durumu töre davasına dönüştürüp reddedecek öyle mi? sizin inandığınız dini aklınıza değil götünüze anlatmışlar. bu durumun ne dinle ne gelenekle ne başka şeyle alakası var. aq örümcek kafalıları.

bayan bir sözlük yazarı potansiyel yolludur

o halde sözlük yazarı olan erkek potansiyel pezevenktir. böyle hakaret mi olur paşalar ayıptır ya.

bir kızla tanışırken kullanılan ilk cümle

selamun aleyküm diyerek adnan oktar hocamızın vahşi cazibesini kullanabiliriz.

dizi isimlerini gavatla değiştirmek

gavat dökümü.

hoşlanılan kızı ağzı doluyken görmek

ağzının neyle dolu olduğuna da bağlıdır.

topluluk olduğunda burnu kalkan arkadaş

göttür o göt. burun olsa duramazdın.
(bkz: bizim orda göte göt derler)

dışarıya çağrılan arkadaşın kimler var demesi

"gelmeyeceğim ama bahane lazım" demenin diğer yoludur.

turabi çamkıran

istanbulda birçok gece klubünde dansçılık adı altında striptiz yaptığı ortaya çıkan "delikanlı abi"mizdir.

çirkin sevgiliye çok güzelsin demek

içten içte "seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeks" diye bağırmaktır.

ilkokulda seçilen kollar

ilkokulda o bilinci nasıl aşılamışlarsa ben hala gezi kolundayım.

fiyatı yıllardır değişmeyen şeyler

onur. kendimi bildim bileli paha biçilemez.

hadi beni akp den vazgeçirin

akpliler insanları partilerinden vazgeçirmek için hayatlarıyla, öldürmekle tehdit edip metroda silah çekebilecek seviyede olduğundan önüne kanıtlı belge de koysanız inanmayacak, sizden şiddet şov bekleyeceklerdir. boşa çene yormayın, k/oyunlarla yaşasınlar.

çocuğu çapulcu olan ailelere tavsiyeler

öncelikle bilmelisiniz ki çocuğunuz insan doğmuştur. türü tükenmekte olduğundan kirletmek yahut öldürmek isteyenler olacaktır. sakınınız.

1 60 boyuyla otobüse binen kız

+1.60 kız mı olur yaa iddaa oranı gibi *
-1.50 kız mı olur yaa cips fiyatı gibi *
+1.80 kız mı olur yaa elektrik direği gibi *
-1.75 kız mı olur yaa mahmut abi gibi *

napsın lan * bu kızlar * he * napsın *

en çok özlenen şeyler

gülmek. gülmeyi özledim ulan gülmeyi. böyle dünyanın aq.

beni terkedersen anneni düşünüp 31 çekerim

terk etmek için yeterli ve geçerli söylemdir.

sikmek eylemine şey etmek demek

karşı taraf hiç küfür kullanmıyorsa insanın girdap gibi içine çekildiği haldir.

tayyip in berkin e terörist demesi

tayyipten bile beklenmeyecek derecede çirkin, aşağılık bir durumdur.
bu bir hakarettir ancak velev ki berkin terörist olsun, pkk için "kandırılarak dağa çıkan geçler" terimi o yaşına rağmen kullanılmaz olsun mesela, berkinin terörist olduğunu düşünelim:
terörist olan adamları bayram töreni gibi ülkeye alıp, terör örgütüyle masaya oturan da kendi değil midir?

ayrılmak istiyorum diyen sevgiliye gitme demek

+ben ayrılmak istiyorum.
-gitme.
+gidemem zaten aslı korsan taksiye ödemeli atıyorum hangi parayla gidicem ama ayrılalım.

oyumu sarıgül e veriyorum diyen teyze

oyunu sarıgüle vermesi kaybedeceğini bilen akpli güruhu açıkça rahatsız etmiştir. korkma. titre.