bugün

iyileşin.

hastalık çok zor çünkü.
bol kivi yeyip yatınız. 4-5 defa terledikten sonra zaten geçecek.
Her sene mutasyona uğrayan bir organizmanın sebep olduğu hastalığa derman olmayacak tavsiyeler bütünü. En az 1 hafta çekeceksiniz mecbur.

Ama çılgınca bir tavsiyem var. Her senenin ekim ayının 2. Veya 3. Haftasında hasta olup bağışıklık kazanın tüm kış boyunca rahat edin.
Kabuğuyla limon tüketiniz.
Günde yarım limon yeterli.
2-3 gün uygulayın zımba gibisiniz.
Teşekkürler, artık grip değilim.
Ise gelmeyin. Sosyal ortamlara girmeyin.
Bi de allah rizasi icin surekli oflayip puflayip cok hastayim demeyin. Dunyada ilk grip olan siz degilsiniz.

Gecmis olsun.
Ölmezsiniz amk grip lan işte ne tavsiyesi.
Kesinlikle başınıza bir kışlık şapka örtün ve ağzınıza bir maske takın terlemeye çalışın. ilk önce burun açılıyor ve yorgunluk geçiyor. Test edildi onaylandı.
(bkz: theraflu)
Ballı zencefil, limonlu ılık su ve bol sarımsaklı tarhana çorbası ile kısa sürede atlatabilirsiniz. Kekik çayını da unutmayın baş ve vücut ağrısına iyi geliyor.
A-ferin ve gripin alın 1'er saat arayla her ikisini de kullanın 2 güne kalmaz toplarsınız. Daha 1 hafta önce grip oldum ordan biliyorum.

Edit; günde 1 defa kullanın.
Üç beş defne yaprağı kaynatın bir iki bardak suda. Sonra başınıza bir havlu geçirip, bunun buharında nefes alın. Ağızdan ve burundan alınan nefesler, sinüsleri boşaltacak, ter atma sebebiyle de rahatlamanızı sağlayacaktır.
Geçmiş olsun.
daha geçen hafta bana annemden bulaştı, iyileştim şu an.
ballı tarçınlı ıhlamur için, yaş zencefili soyup rendeleyip bal veya pekmezle karıştırarak günde birkaç kaşık yiyin. sarmısaklı yoğurt tüketin.
bir tablet mucovit c yi bir bardak suda çözdürüp günde bir bardak için.
Ihlamur içip bolca dinlenin. çok su için.
Hapşurduktan sonra kimseyle tokalaşmasınlar.