bugün

imla konusunda kendini geliştirmeli, bişey anlaşılmıyor.

(bkz: kısasa kısas)
Beni de artı mantığı yapsın yazarı.
ooo örgüt kuran yazar. silahlı direniş başlatacak herhal...

--spoiler--
+ abi diyorum ki sağlam ses getiren bi eylem koyalım

- ben de koyucam ayol...
--spoiler--
bana hesap nasıl kapatılıyor diye sormuştur.

saçmalamasın yazarı.zaten az sayıda zeki adam var, izin vermiyorum!
otursun oturduğu yerde.

uzun epik yazılarını daha çok görmek istiyoruz.
Liseli kız triplerinde şuan sağa sola hesap nasıl kapanıyor falan diyormuş.

Şöyle hayal ediyorum şuan ekrana bakıyor elinde mendil burnu ağlamaktan kızarmış tıpkı bir yılmaz Morgül mağrurluğu ile ekrana bakıyor birkaç damla yaş klavyeye dökülüyor falan.

"susar mısın gerizekalı çocuk ağlıyor şuan :s"...

Kardeş bdv ye gidiyorsun. Hesabımı sil diyorsun ardından modlar emin misin diyor sen hayır emineyim diyohahahhaa.
dindar insanların bilim karşıtı olduğunu sanan yazarımsı.
etrafındaki insanlar çok cahil sanırım, onlardan yola çıkıp tüm müslümanları genelliyorsan yazık.
donuz butonu iyi ki var diyeceğim ama görüşlere olan saygımdan ötürü kendimle çelişmeye değmeyecek şahsiyet..
sen saygı görmek istiyorsan, burada üfürükten teyyare tehtitler saymayı biliyorsan, sen de saygı gösterrmeyi bileceksin kardeşim.
(2) halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

madde 218. - (1) yukarıdaki maddelerde tanımlanan suçların basın ve yayın yoluyla işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

benim de hatırlatmak istediğim buydu zaten sayın yazar. dikkat edelim birbirimize olur mu inşallah maşallah. gülücük.

tanım : bir yazar.
Gayet bilgili, saygılı ve olgun bir yazardır. Hakkında yapılan kötü yorumları haketmemektedir. Ayrıca gerçek bir yazardır. Kafasına takmasın, kendisini bilsin. Lenin fotoğraflı hali ayrıca hoş duran yazardır birde.
Takip ettigim yazar. Simdiye dek nasil farketmedigime hayiflanmaktayim. Yazdiklarindan anladigim kadariyla ici dopdolu basaktir. Nick altinda tehdit mesajlari gormem ise ayriyeten uzmustur. Bilgiden bu kadar korkanlar ve kelimelerine guvenmeyenler tehdite basvururlar.
(bkz: benim babam senin babani dover)
http://i.imgur.com/agJIP.gif

donanımlı bir insan. çok şeyapmasın öyle her şeyin bi şeyi var. sözlükte şey olur çok şeye gerek yok. (olayı kavrayamamak)
Adam akıllı, dürüst, zeki ve mehmets isimli ergenin aksine olgun bir arkadaş. Hayata bakış açısı iyi.

Eğer sizde akıllı bir adamsanız karşınızdaki insanın dini, etnik kökeni, yaşadığı şehri falan umursamaz konuşmalarına bakarsınız.
yedirmeyiz! ahah.

ona karşı trollük yapan yazarlara gelsin; https://youtu.be/25DC6v8oPxo?t=70
Sözlükte olması gereken değerlerden biri. iyi ki gelmiş, iyi ki yolu buraya düşmüş.
güzel bir hoş geldin mesajıyla beni karşılamış , sözlükteki bir takım tehlikelere karşı da uyarmış yazar.*
günaydın entarilerimi eksiliyormuş, sikin sağolsun bebeyim.

bir yazar, mehmetin kancayı taktığı yazar da olabilir.
uğraşmayın adamla yazarıdır. eksiliyor ama ne yapalım o da intikamını öyle alıyor.
saka falan yapmayin la buna.

sakin samimi falan olmayin. agliyor hemen. hayir iki laf soyleyince mahkeme falan ivir zivir salliyor bir seyler.

iki gun oldu geldigimiz daha bi eglenelim dedik vatan meselesi yapti her seyi.

gay falan da degil ayrica. inanmayin.
mehmets tarzı nabzı götünden atan livacıların hedef seçtiği yazar. son derece naif, hoşgörülü, erdemli, iyi niyetli bir sözlük yazarı arkadaşımdır. herkesin cinsel yönelimi kendine . fazla üstüne giderseniz yıkılır kutayın tabusu biline.
benim anlamadığım bu adama sallayınca elinize ne geçiyor.
görmek istemiyorsan ''donuz'' butonuna atarsın olur biter.

senin amacın görmemek değil, üzerinden bir şekilde anlamsız varlığını değerli kılmak.
bu arkadaş zekidir.entrylerine denk gelince okutuyor.
bu arkadaşa bok atan bazılarının ise entrylerini incelemek yeterli.

kendisinin yerinde olsam ciddiye alıp cevap dahi vermem.
beyin yerine bir tutam karnıbahar taşıyan adamlarla ne uğraşacaksın!
uzun süredir büyük bir keyifle entrylerini okuduğum kaliteli yazar. birikimli, iyi niyetli, diyalog sahibidir. sözlükte olduğu için büyük mutluluk duyuyorum.

edit: ayrıca kendisini üzmesin, kızdırmak isteyenleri donuza ekleyip engellesin ve keyfine baksın. takmasın kafasına.
hoş gelmiş yazardır, çaylakken düşünmeye çok vaktim oldu bu arada. hemen özelden saldırıyorum.
seri artılıyan yazar *-*
valla seviyom bu çocuğu bak ateiz falan ama.
adam gibi adamdır, ona ibne diyenlerden daha adamdır en azından.
en mert gaylardan biridir... homofobi duymadığım tek gaydır, iyi bir insan bence, zeki ve de kültürlü bir şahıs...
alexander birgotveren'in feyki veya bir numaralı kamkisi. seri artı makinesi. sadece araç gereç. *