bugün

Büyük çoğunluğu scarface'e benzeyen efsane oyun.
scarface ve miami vice'den esinlenerek yapılan oyun.
müthiş bir oyun ama benim pc kaldırmıyor.
Efsane oyun belki gta 6 bu haritanın üstüne kurulabilir yani fena da olmaz.
Kac yasina geldim hala helikopter gorevini gecemiyorum aq.
Yapacaginiz oyunu sikeyim.
Aşırı şişirilmiş son derece kalitesiz ve yavan raksıtar oyunu. Zamanına göre belki ama ı-ıh bomboş saçma sapan bir oyun.
niye yüzemiyordu harbi o...
en son 10 dakika önce oynadığım oyun. hala çıkmadım

görsel
Gta serisini biz oyun severlere sevdiren, serinin diğer oyunlarını oynamamız için teşvikte bulunan, serinin diğer oyunlarını oynamamıza sebep olmuş oyundur.

(bkz: gözümde canlanır koskoca mazi)
Helikopter görevi bir nesile klavye yumruklatmıştır.
tekrardan oynamaya başladığım oyun. dün 100 gizli pakedin hepsini tek tek topladım, yüz bin dolar ve marina tarafındaki helikopter pistinde hunter spawnlanması verdi.
az oynamadık ya
Malibu'da elime minigun alıp insanları tarayıp polisle çatıştığım, çocukluğumun ve gençliğimin (bir bölümünün) oyunudur.
Bazı buglar yüzünden oyundan atardı. Mesela itfaiyeyle slalom yapınca hata verirdi oyun.
görsel
zamanında sabahlara kadar oynadığım efsane oyundur.
yüzmeyi bilmenin önemini vurgulayan oyun.
Verin ordan kardeşime bi malibu club.
miami vice ve scarface filmlerinden esinlenilerek yapılan oyun.
gta serisinin şüphesiz ki en iyi oyunudur.
survivor'daki 80'ler partisini izleyenlerin duygulanarak hatırladığı oyun. yeniden başlayacağım galiba.

ooo, dım tısss, ooo.
3 buçuk saatte bitirdiğim oyun.
Şu karantina günlerinde youtube dan 2 3 videosuna denk geldiğim ve biraz nostalji yasamak için indirdiğim efsane oyun.

Amma gta 4 oynatan sevgili makinam saolsun 2003 senesinin oyununu oynamayayım diye elinden geleni yapıyor. Winds 10 muymuş neymiş desteklemiyormus 60 tane ayar yaptım ha dedim açtı bu sefer oyun icin de mause donuyor onu düzeltiyorum oyun kilitleniyor. Sene olmuş 2020 ben 17 sene öncesinin oyununu oynamak için acı çekiyorum yaşam mücadelesi veriyorum. O zamanlar makinam düşük olduğu için oynayamazdım ayda yılda zengin kuzene gittiğimizde oynardık şımdı de makina fazla geldiği için oynayamiyotum. Tek diyecegin şey hayalet sevgilim iremin dediği gibi haram misin bana bir bilsemmmm????
final bölümünün hd olarak fan made yapımı

https://www.youtube.com/watch?v=wqXtqFb4FQ0
modlar sayesinde tommy'nin denizde yüzebildiği oyun.