bugün

bir hafta sonra ortaligin .mina koyacak oyun. x360 icin muhtemelen onceden internete sizdiralacaktir. her ne kadar pc basinda oynamak kadar zevk vermese de, x360'imizin gunlerce acik kalmasina sebebiyet vercektir.
x360 icin hem avrupa, hem amerika versiyonu internette malum yerlere dusmustur.
oyun bi cok yerden 10 ustunden 10 almayi basardi. her zaman oldugu gibi rockstar yenisini cikarincaya kadar piyasanin en iyisi olacaktir.
ulan rockstar, sunu bi hafta once cikarmayi planlasaydinya.
http://www.gametrailers.com sitesindeki videolar izlenildiğinde nasıl bir oyunla karşılaşılacağına dair fikir sahibi olacaksınız, lakin aklınıza da mukayet olamayabilirsiniz.
bugün itibariyle hastalarına ulaşmaya başlayan oyun.
dün itibari ile piyasalara bomba gibi düşmüş oyun. türkiye'de aral ithalat tarafından 180 ytl ye satılıyor. bilmiyorum almak ne kadar mantıklı yurt dışında daha ucuzu varken..

oyuna gamespot com 10 vermiş. bize kelam düşer mi bilinmez. pc versiyonunu bekliyoruz..
oyun içi vidyolarını izledikten sonra şimdiye kadarki en iyi gta olduğunu düşünmeye başladım.grafiklerde çok hoş gözüküyor, her türlü detay düşünülmüş.umarım pc versiyonu gelir ve o zamana kadar oyunu rahat oynayabilecek bir pcye kavuşurum.
bilgisayarınıza yüklediğiniz anda yangın söndürücüyü yanınızda tutmanız gereken oyun. malum yeni teknoloji.
bana final sinavlarimi unutturan guzide oyun.
alabilmek icin cebinizde 180 ytl olmasi gereken oyun.
(bkz: her lirasina deger)
her zaman 10 numara oyun yapıp ana karakterde ambiansı zkip atan rockstar games yetkililerinin, sslerden anladığım kadarıyla bu sefer hak yolunu bulduğu oyundur.

tommy vercetti serseri olamayacak kadar naifti, yani sen o kadar atraksiyona girecen, motorla adam doğrayacan, fransız özel harekatıyla çatışmaya girecen suratta bi tane faça olmayacak, işin gücün albayın kızıyla aşna fişne, geç bunları anam babam kültürümüze ters.

cj desen ayrı bi komediydi, sabahtan akşama kadar tupac dinleyip nevi şahsına münhasır kendi dilindeki aq edatını noktalama işareti gibi kullanan pek de bir delikanlılığını göremesekte feleğin çemberinden geçmiş, en yakın arkadaşından, bacısından ve dahi manitasından yamuğun feriştahını görmüş, nispeten zenci olduğundan hakettiği saygıyı görememiş bi elemandı.

serinin son oyunundaki bu kardeşimzde böyle sen de lincoln burrows, ben diyeyim memati baş tipi var. veya oyunseverler olarak yanılıyoruzdur. kimbilir, belki kalıbının adamı değildir.* * *
ps 3 versiyonu ign den 10 tam puan alarak tarihe geçmiş oyun. **
http://ps3.ign.com/objects/793/793799.html
oyundaki gizli sürprizler ortaya çıkmaya başladı. (bkz: easter egg)

şehirdeki özgürlük heykeli yani Statue of Happiness heykelinin içinde dev gibi atan bir kalp varmış.

http://www.youtube.com/watch?v=TVIGiNT-eI8
bazı PS3 kullanıclarının oyunun çoklu seçeneğinde serverlara bağlanma esnasındaki ve bazı yükleme esnalarında oluşan donma sorununa karşı, ''sony tarafından bugün bir patch i yayınlanacağı'' iddia edilen oyun.
--spoiler--
dün bitirdiğim oyun.. evet evet hikayenin sonuna geldim ama bana oyunun 64.25ini bitirdiğim bilgisini veren oyun.. en çok üzüldüğüm nokta ise hikayede roman bellicin (yani niko bellic in kuzeni)bir mafya üyesi tarafından düğününde öldürülmesi.. çok iyi bir karakterdi roman.. geyik diyalogları ile beni benden alan karakterdi.. üzüldüm gerçekten..
--spoiler--
rockstar'in artik bokunu cikardigi olay.
daha ne kadar ileri gidebilecekler merak ediyorum. gozluklerimizi takip bir gta oyununu icinde yasamazsak aha buraya yaziyorum rockstar adam degil. *
makina var, oyun var, final var, tatil var, oynayacak vakit yok aq. cok boktan bir vakitte ciktigi bir gercek.
su ana kadar bir filmini cekemediler bu oyunun serisinin. hersey bu oyunun icinde aslinda; aktion, trajik olaylar vs.
ve su ana kadar oynanabilecek en gercekci oyunlardan bir tanesi. rockstar´in grafik ve sound sistemi üzerinde baya kafa yorduklari belli.
Oyun ucuzladigi zaman alinip oynanacaktir. Piyasadaki degeri ilk baslarda mutlaka cep yakacaktir.
baktığım tüm oyun sitelerinde, dergilerinde övgü ile bahsedilmiş neredeyse tam puan verilmiş oyun. pc için haziran ayında çıkacak olması kulislerde konuşulmakta. ign.com sitesinde 10 üzerinden 9.8 puan almış bu da demek oluyor ki pc versiyonunun erkenden çıkması için dua belemekte. çıkınca alınması farz olacak bir oyun gibi.

http://ps3.ign.com/articles/869/869541p1.html

http://www.shacknews.com/...ame_id=4241&id=116341
ps3'te oynayıp hiç beğenmediğim bir oyundur. beğenmeme sebeplerimin başında ilk üç versiyonundan farklı bir tarafının olmayışı gelmektedir.
senaryo olarak serinin en iyi oyunudur. önceki oyunlarda olduğu gibi yine beni benden almıştır. dünyanın tüm dergi ve sitelerinde 10 civarı not almasına rağmen sadece level 8.0 vermiştir.

(bkz: cem bey siz orada ince bir espri yaptınız ben ona gülüyorum)
sonbahar 08' in başında xbox 360 kullanıcıları için indirilebilir ilk içeriğin yayımlanacağı duyurulmuş rockstar games oyunu.
pc için yakında geleceği, pcgamer dergisi tarafından açıklanmış oyun. ilgili kapak için:

görsel
psp versiyonunun maalesef asla çıkmayacağı oyundur. başka bir ad adı altında çıkacaktır orası kesinde bu oyunu oynamak için illa ps3 ve ya xbox360 almak zorunda olmak acı verici.

dip not: pc'de çıksa da farketmez, benim pc oyunun anca dvd'sini çalıştırır ve kurar. o kadar...
(bkz: mafia 2)
21 kasım 2008 de pc versiyonu piyasaya sürülecek oyun.
maalesef satamayacak oyundur. 2 gb ram istemiş hayvanlar. 512 ekran kartı da cabası.

ya da olmadı bilgisyarı değiştirecez.