bugün

yakın zamanda yayına gireceği konuşulan. ziyaretcilerine insan vücudunu 3 boyutlu olarak keşfetme imkanını sunacak olan çalışmadır.
googleun yeni earth olayı ama bu sefer insan vücudunun içini gezdiriyor.

web gl destekli bir tarayıcı ile yapmak lazım bu gezintiyi. tabi google chromela oluyor ama girince size chrome ile girmiş olsanız bile chrome indir dememi sebebi default olarak web gl nin kapalı gelmesi; açmak için, "about:flags" yazıyorsunuz adres satırına. sonra web glyi enable edip restart edince düzeliyor geziliyor.
--spoiler--
googlebunu da yaptı! i̇şte google earth'ün insan vücudunda dolaşabilen sürümü human body...

i̇nsan vücudunu dolaşmak bazılarına ürkütücü gelebilir ancak google bu hizmeti de sunacak...

google earth ile bize dünyayı tanıtan, okyanusları keşfetmemize ve hatta mars'ın dağları üzerinde dolaşmamıza izin veren google şimdi de yeni bir keşif peşinde. arama devinin şimdiki hedefi insan vücudu!

google body browser adındaki yeni hizmer, insan anatomosinin, iskeletten kas ve sinir sistemlerine, gezilebilir 3 boyutlu bir hali. hizmet şu an google labs kapsamında ve denemek için tarayıcınızın webgl desteklemesi gerekiyor (chrome beta sürümü ve firefox 4.0 beta 1 webgl'i destekliyor
--spoiler--

http://galeri.uludagsozlu...e-body-browser_112471.png

ben beğendim gençler karakter bayan oluyor vajinası temizdi.
giremeyenler için (ki çoğunluk girememekte) tek çözümü açıklıyorum hazır olun! google chrome yüklüyse tamamen silin kaldırın (verileride kaldırmalısınız) , ardından chromun daha eski 9.0.597 numarılı sürümünü indirip kurun. sorunsuz şekilde kullanın 3 boyutlu anatomiyi. güncelleme yapmasına izin vermeyin çünkü ancak bu versiyonu webgl yi sorunsuz desteklemekte.
zygotebody.com olmuştur.