bugün

süper bi travis şarkısı. dinlerken insanda farklı farklı duygular uyandırıyor.
how i met your mother'da da yer alan violent femmes şarkısı.

always seems like you're leaving
when i need you here just a little longer
dear lady there's so many things
that i have come to fear
little voice says i'm going crazy
to see all my worlds disappear
vague sketch of a fantasy
laughing at the sunrise
like he's been up all night
ooo slippin and slidin
what a good time but now
i have to find a bed
that can take this weight
good feeling
won't you say stay with me just a little longer
it always seems like you're leaving
when i know the other one
just a little too well
oh dear lady
won't you stay with me just a little longer
y'know it always seems like you're leaving
when i need you here just a little longer
aynı zamanda flo rida şarkısıdır. eğlendirir, sarar sarmalar

http://www.youtube.com/watch?v=p2ooeJfckok&ob=av2e
gecenin köründe koşmanızı sağlayacak flo rida parçası
evde en az 2+1 ses sisteminiz varsa ve eğer güzel bas veriyosa bu şarkı sizi durduk yere gaza getirebilir. özellikle flo rida ya ft olan hanım kızımızın(adını bilmiyorum) sesinin en yükseğe çıktığı ve flo ridanın birden şarkıya girdiği noktalar orgazm kadar zevk verebilir.(bilmiyorum bana öyle oluyo)

severek dinlenir efendim.
über flo rida şarkısıdır.
bu kadar dehşet bir şarkı için sadece entry girilmesi üzücü. flo rıda abimizin dehşet bir biçimde yorumladığı, nerede dinlerseniz dinleyin insanı gaza getirebilecek, hele hele gece sokakta kulaklıklarla birlikte dinliyorsanız önce hızlı hızlı yürümenize sonrada koşmanıza sebep olan süper şarkı.
güzel bir flo rida şarkısı. spor yaparken dinlenmesi motivasyonu ayrıca arttırır.
ev arkadaşımla bu şarkı başlar başlamaz acayip hareketlerle dans ediyoruz. cumartesi sabahı akşamdan kalma bi halde yatağın üzerinde zıplamışlığımız var. öyle bi şarkı. dert tasa kalmıyo yeminle bu şarkıyla. bi acayip.
Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi şarkısı sıralamasında ilk sırayı aldı. Şarkıdaki bayan vokal etta james'tir. Şarkının ayrıca avicii versiyonu da var ve onun da tadı bambaşka.
insana pozitif enerji yüklemesi yapan flo rida şarkısı. alt yapısı da çok güzel.
skrillex remixi ile daha bir hoş olan flo rida şarkısı:

[http://www.youtube.com/watch?v=T1386Fc_KlY]
2011 şarkısını 2018 temmuzunda dinleyen biri olarak insanda pozitif hisler uyandıran bir şarkıdır diyorum. Yazarların bu bailığa ilgisizliği de üzdü maalesef.