bugün

hamburg'un brezilya asıllı kilolu ve fırsatçı forveti.çıktığı ilk maçta bi skim yapamayıp nürnberg e 2-1 yenilmekten takımını kurtaramamışmış..
beşiktaşın hamburg'a kiraladığı ve sene sonunda satmaları muhtemel olan futbolcu. son vurusları ile tanınan, bundesliga ligi'nin eski gol kralı.
futbolun shaquille o nealı.
ilk geldigi zamanlarda ahmet çakar a "benim 2 beden kucugumu getirmisler" dedirten, brezilyalı olup zannımca samba yaptıgı ortamlardan kacılası, gol vurusları iyi olan forvetimsi oyuncu
almanya'da gol kralı olmuş futbolcu.hem de o yanaklarla.
beşiktaş'ın paf takımında antrenmanlara çıkarak en zengin paf takımı olma ünvanını kazandıran, bir türlü gönderilemeyen futbolcu.
başa bela olan brezilyalı futbolcudur.*
bir dönem Fenerbahçenin transfer listesinde olan fakat, Aziz Yıldırım ın "çok şişman, koşamaz" diyerek transfer etmediği iri kıyım futbolcu. Şimdilerde Beşiktaş ın belalısıdır bu adam. Atsan atılmaz, satsan satılmaz. Ayrıca 50 metre tay gibi koşup gol atmışlığı vardır bu adamın.
thun a transferi gerçekleşirse beşiktaş kalori fazlalarından kurtulmuş olacaktır.
türk spor gazeteleri tarafından lakabı topaç olarak belirlenen,beşiktaşlılığının sona ermesine çok kısa bir süre kalmış olan topaç..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.