bugün

altyazı klavye senkronizasyon ayarlamasında çuvallayan popüler rakibi vlc varken, bu konuda taş gibi maşallah.
asla bir windows media player değildir.
Daha iyileri varken tercih edilmemesi gereken medya oynatıcısıdır.
Logosunda türk kızının ayağını izinsiz kullandığı için su aralar tazminat ödemekle meşgul video oynatıcı.
logusu değişmiş. kırmızı ayak olmuş. çok ayak olmuş mk birde tırnak çizin tam olsun. turuncu güzeldi.
gretech firmasının yaptığı en iyi video oynatıcı programlarından birisi.
piyasadaki en stabil media player. fakat bs playergibi online altyazı ekleme seçeneğine sahip değildir.
en iyi video oynatıcısıdır.

yeni bilgisayarıma yükledim ancak video açtığımda bir sorunla karşılaşıyorum: komut dizisi hatası
2 kere geliyor tamam deyip geçiyorum ancak fazlasıyla can sıkıcı.

hata: script error, url: http://widgets.amung.us/classic.js olarak geçiyor.

bilen varsa mesaj kutumu yaksın arkadaşlar.
son sürümüyle birlikte master volume iki katına çıkarılabilen ve turuncu-siyah arayüzüyle göz dolduran kullanışlı video oynatıcısı.
her türlü uzantıyı çalıştırabilen en iyi media playerdır kanımca. vlc media playerden tek eksikliği vlcdeki extra ses düzeyi donanımı olmaması.
winampın aksine çok daha hızlı ve seri çalışan video, müzik oynatıcısı. sevilir.
sanki artık eskisi gibi olmayan program. uzun zamana dayanan dostluğumuzun sonuna geldik kendisiyle. uninstall tuşuna bastıktan sonra da samuel l. jackson' ın aşağıdaki sahnede yaptığı gibi eski dosta sitem dolu o cümle döküldü ağzımdan * :

- your ass used to be beautiful man !!

http://www.youtube.com/watch?v=jOkr99Ow4fo
hayat kurtaran medya oynatıcı. altyazılar, oynayan filme göre 3 saniye geç çıkmaktadır. internette saatlerinizi harcar, altyazı senkronizasyon programını ararsınız fakat ele avuca sığar bir şey bulamazsınız. bulduklarınız işe yaramaz. ve forumun birindeki konuda, aslında tüm çözümün saatlerdir aşağıda filmi açık bekleten gom player'ın kendi içinde olduğunu öğrenirsiniz. yaptığınız alt + e kombinasyonu ile altyazı editörünü açıp altyazı zamanını rahatlıkla ayarlarsınız. gom player artık sizin için bir vazgeçilmez olmuştur.

edit: birkaç eksi yedik. neden yahu?
bs player gibi filmler için otomatik altyazı indirmese de sağa sola basınca filmi ileri geri alabildiğimi yeni farkettiğim mükemmel program.
sırf simgesi yüzünden sempati duyduğum program.
km player varken dönüp de bakmak saçmadır.
flv tarzı videoyu da rahatlıkla oynatabilen program. en azından benim kullandığım sürümde herhangi bir sorun yaşamadım bugüne kadar. çoğu video oynatıcıda yapılamayan, kayık altyazı, kayık ses gibi problemleri düzeltme imkanı veriyor olması da oldukça güzel bir durum.
Flv medya oynatıcıdan daha üstün olmadığını düşündüğüm programdır.
en kullanışlı video oynatıcılardan biridir. hatta şahsıma göre en kullanışlı olanıdır. diğer tercih edilen oynatıcılar için:

(bkz: km player)
(bkz: vlc player)
(bkz: bs player)
kapatınca reklam çıkarmaya başlamış olan program.

(bkz: sen de mi brütüs)
bugüne kadar kullandığım en iyi video oynatıcı. Eğer alt yazılı film izleyecekseniz gom player tek geçerim.
orta doğu ve balkanların, bununla birlikte himalaya dağlarının en güzel video oynatma programı.
splash player varken kullanılmaya devam edilmesinin tek olumlu yönü beleş olmasıdır.
km player dururken, kendisine hiç gerek olmayan media oynatıcı program.
versiyonu 2.1.28.5039-boyutu 7.21mb olan bir programdır .
güncel Önemli Başlıklar