bugün

sözlüğe gelir gelmez güzel yazılarıyla takdirimi toplamış , saygı duyulası yazar kişisi.
sözlüğe yeni gelen bir yazar. yazılarıyla ve kaliteli yorumlarıyla takip edilesi...
bana bulgaristan'dan kabuklarından ayrılmış ve kalanları birleştirilmiş, çokonat gibi yenen çekirdekten getirecek yazar.* ha bir de başarılı da yazılarında; okuyun, okutun. sefalar getirdiniz efeem!
girdiği sağlam yazılardan dolayı ilgiyle izlenmesi gereken yazar. o kaliteli yazılarından dolayı klavyesi zarar görürse zararını ben karşılayacağım.
bir türk insanı olarak cumhuriyeti koruma ve kollama görevini çok iyi yapan, ayrıca sıkı queenci olması vesilesi ile bayağı bir kanımın kaynadığı yazar.
duyarlı bir yazarımız *.
"hirsiza veririm ama yobaza vermem" noktasinda yazar kisi.(#1143651)
(bkz: moral bozukken bir de deli uuserla uğraŞmak)
sozlukte yazilarina katildigim yazar kaliteli yorumlari olan takip edilesi yazar. (#1143651) ayrica entrysinde ayni fikirdeyim kendisyile.
bana göksün çavdar'ı hatırlatan 'uusername'.
bugun yeterince ayar yemis yazar kişisi.
mantik sahibi olan yazar. bunu entrylerinden anliyorum.
goru$lerini ozgurce ifade etme hakkini suistimal eden, sira kendi goru$lerinin ele$tirilmesine geldigine "yasal sorun cikartabilir" ya da "insanlarin kutsiyetlerine hakaret ediyor" diye entry sildirmekte beis gormeyen tek tip du$unceli, ama bol renkli -hatta renkten renge giren- tuhaf yobazliklara dayanamayarak sozlukten ayrildigini du$undugum duzgun yazar.

(#1479576)

kendisine bu tiplerle ugra$manin gitmekten daha zevkli ve faydali oldugunu, en azindan mantikli ve makul du$uncelerimizi ifade ederek diger insanlara (kaybedilmi$lere degil) ufuklari gosterebilecegimizi hatirlatip, "geri don" demekten ba$ka yapabilecek hicbir $eyim yok. cok yazik.

gucumuz neye yeterse.

uludag sozluk de artik iradeli bir yonetim sergilemelidir. hakaret platformu olmak cok kaybettirir ve neredeyse hic kazandirmaz.
üçüncü nesil silik.
göksun ilçesini hatırlatan yazar.