1. 1.
    yani bir şeyi söylersiniz dersiniz ki bu dediğimin gök kubbeye kadar yolu var. bir başka ifadeyle, gök kubbe gidilebilecek yolun en sonudur, ötesi yoktur. var diyen kafir olur.
    1 -2 ... gok kubbeye kadar yolu var
  2. 2.
    3 ayda bir 15 gün yazan ve sonra sözlük alt yapı sisteminin yapısı gereği otomatik olarak yeniden 3 ay çaylak olan yazar. bunu da bilgi olarak yazdım.
    1 ... gok kubbeye kadar yolu var
  3. 2.
    yok kabul ettim troll değil bu çünkü amacı kaos çıkartıp goy goy yapmaktan daha farklı.

bu çocuğu birileri kandırmış, beynini yıkamış ve işi gücü bırakmış nasayla cebelleşiyor.

kendisi ayın kendi ekseni etrafında dönmediğini sabit durduğunu düşünecek kadar cahil olabileceğine gerçekten inanmıyorum sadece birilerine birşeylere körü körüne inanıyor.

neymiş nasa bize yalan söylüyormuş.

bildiğin bütün kurumlar sana yalan söylüyor evet ama dünyanın düz olduğuna da inanma be kardeşim, yapma bu kadar artık.
    8 -2 ... aberystwyth
  4. 3.
    Ahlakını gördüğümüz şahısımsı.

1 liralık pusulayla google map çürütmek

8 -1 ... the gate guardian
  5. 4.
    aha bu da var:

gok kubbeye kadar yolu var
    7 -1 ... the gate guardian
  6. 5.
    (bkz: en güçlü düz dünya argümanları) konusunda düz dünya davasına inananlara ufuk açmıştır.
    1 -13 ... gok kubbeye kadar yolu var
  7. 6.
    Hacı sen ciddi misin?

Senin coğrafya öğretmeninin amk eğer o değilse arkadaş çevren yüzündense arkadaşlarının amk.
    4 -1 ... atanamayan tarihci
  8. 7.
    tam donuz a ekleyeceğim ama ne bileyim kıyamıyorum da.
    ... ecinni
  9. 8.
    iyi yazardır. Severek izliyoruz.
    ... gaiptengelenadam
  10. 9.
    yazık la. bırak türkiye'yi dünyanın geldiği hale bak. bunlar hep facebooktaki manyak araplardan beslenip buraya geliyorlar. bak kardeşim senin nezdinde seninle aynı kafayı yaşayan zavallıalara sesleniyorum; lan o face filan gördüğünüz dünya düzdür diyen abiler hep sizinle kafa buluyo. haberiniz olsun.
    5 ... sevgilim ben manyak oldum