bugün

goddard'ın uzakdoğuda üretilmiş imitasyonu.
goddard dan haberi olmayan yerli malı.
bugünkü entryleriyle dikkatimi çeken aslında eski bir uludağ sözlük yazarı olmasına rağmen yeni yeni yazmaya başlayan yazar. * dediğim gibi entryleri dikkatimi çektiği ve önemli bir yazar mı yoksa balon mu diye sorgulamak için okuma ihtiyacı hissettiğim ve (#63952 ) entrysinde hakkaten okumak gerekmiş dediğim mütevaziliği aşmış kişilik. *
(bkz: depresyon hırkamı giydim usuyorum muntazam)
iyki dogmus yazari *.
uludag sozluk te arkadaslık kavramının olmadıgına kara vermiştir. zira bir kişi bile sıcakkanlılıkla yaklaşmamıştır. herkes bir laf koyma çabasında. nedir yani? sidik yarıştırmak nereden çıktı, allah allah.
sıcakkanlılıkla yaklaştığım yazardır. fake olmadığından kesin emin olduğumda eriyeceğizdir aynı potada..
"
still talkin' to myself
and nobody's home
(alone)"
goddar, 2006
(bkz: deathzone)
ilginç entrylerin sahibi yazar. bir arayış içinde ve kendine haksızlık yapıldığı fikrine sahip. umarım anlaşılmayı başarır.
geçen haftanın en kötü entryleri:

7. kadin aklinin verimli calismamasi/#632554 goddar
beğenme özürlü.
her ne kadar inkar etsede cengiz kurtoğlu'ndan asla vazgeçemeyen ağır abi.
playlistinde yer almasa da gizli gizli dinlerken yakalamışlıklarım vardır. bide kimse görmesin diye hiç girmeyeceğimi düşündüğü ödevler klasörüne saklamış parçaları. doom metalci imajı sarsılmasın diye şimdilik ses etmiyorum ama geçen gün ben yatmaya gidiyorum deyip gittikten sonra yorganın altında hakan taşıyan şarkısı mırıldanırken yakalamam fikrimi gözden geçirmeme yol açtı.
en bir üstün yazar. üstüne tanımam.
en bir altın yazar. altına tanımam.
en bir en yazar. enine tanımam.
boyu konusunda çeşitli efsaneler var. ama boyu aslında iki hanelidir. *
bir insanı iki kez hayata döndüren insan. ölüyosun, geliyo, hayat öpücüğü veriyo. allah'a onu sana yolladığı için şükrediyosun.
(bkz: gülmekten heba olmak)
gerekirse açlığı paylaşabileceğim yüce insan.
insan için gerekirse herşeyi yapabilecek insan. ama (burası önemli) insan için.
yaptığı her şey iyiliğinden gelir. kimseyi kırmak veya kimseye laf yetiştirme çabası yoktur. üzmeyin garibimi.
son sınavına hiç çalışmadığı halde girip en yüksek notu alması beklenen haylaz öğrencidir.
ayar verdiğimi hele hele verebildiğimi bilmediğimi bana hatırlatan yazardır..olay nedir?bilinmemektedir
nereye gitsem karsima cikandir. hayir arkadas bu ortama da bi alisamadim ki. "kanki entrysi ne kadar esnek olunuyo", "ben bu adama siraci desem bozaci olur muyum?" gibi sorulari bir kenara birakirsak ben bu adama bisey diyemem. ne isim oldugunu sormus bi de bana. bi arkadasa bakip cikiacagimi bilsin yeter!