1. 1.
  gitar çalmayı öğrenmek için gidilen kurstur.

  bahsetmek istediğim ise gitar kursuna başlayan bireye aşılanan kıraç sevgisiyle ilgili durumdur. şarkılarının kolaylığından mıdır bilinmez, razıysan gel benimle diye bağıran eşsiz 5-10 bünyeyle karşılaşırsınız bu tür ortamlarda. kıraç'ın bu konudaki rakipleri;

  (bkz: haluk levent)
  (bkz: ege)

  bu sanatçıların bazı gitar kurslarıyla anlaşmalı çalıştığını düşünmüyor da değilim.

  (bkz: beni yakaladilar siz devam edin)
  5 ... beitar jerusalem
 2. 2.
  ilk gidildiğinde ayar olunan, muhtemelen tip bir gitaristle çalışacağınız ortam.

  sıkılırsınız. akord ayarı yapılırken "oh mna koyim negzel zaman geçiyo." diye sevinirsiniz. benim annem güzel annem, samanyolu çalmaktan sıkılır, sikiyim böyle ensürmanı diyip gitarı parçalarsınız.

  en geç bittikten bir hafta sonra "çok özledim ananı zkiym" diye ağlar; unuttuğunuzu yine çalmaya çalışırsınız.

  kıymetini bilin, adam gibi gidin çalın eğlenin lan..
  1 ... der meister
 3. 3.
  Ortamlarda ön planda olmak ve şekil yapmak hayaliyle gidilen "benden bi halt olmaz" düşüncesi ile bırakılan kurstur.
  1 ... mj0y
 4. 4.
  bazıları ''kız düşürmek'' için gidip, bir şey elde edemeden döner.
  1 -1 ... anketor
 5. 6.
  5 karı düşürmeli olanı vardı bizim burada.
  ... billgates
 6. 7.
  X kişisi kız düşürmek icin kursa gider. Akdeniz aksamlarini calabilmektedir. Odaya girer ve ne tas hatunlar var amina koyim diyerek sevinir icinden. Henuz kendini gosterememisken kizlar kurstan gider. Cunku x kisisi gec gitmistir. Neyse yarin gelir seklimizi yapariz derken hoca kursun 2 hafta tatil olacagini aciklar ve x kisisi dumur olur. (Not:kurs halk egitimdedir)
  Tanim: gitar ogrenme amaciyla gidilen yer.
  ... zepboy
 7. 8.
  Diğer bütün arayışları bir kenara bırakıp gitar öğrenmek için gidilmesi gereken kurstur. istanbul'da bu işi eğlenceli hale getiren sanat merkezleri var. http://diayvaysanat.com da aradığınız kursu bulabilirsiniz mesela.
  ... burdakiadam
 8. 9.
  Gitar kursu almak isteyen bireyler için yazımın sonunda gitar kursu seçeneklerini sıralıyorum, kesinlikle ayrım yapmadan tüm siteleri ziyaret etmeli ve hepsinden bilgi almalısınız. Eğer iyi bir eğitim istiyorsanız benim evim uzak, ben şuradaki kursa gidemem evime en yakın kurs olsun diye düşünmeyin. Önemli olan kursun kalitesidir, yakın ama kötü bir kurstan eğitim almanız hiç bir işe yaramayacaktır, bu sebeple aşağıdaki tüm kursların sitelerini ziyaret etmenizi öneririm, hepsi çok başarılı gitar kurslarıdır.

  Gitar kursu, müziğe başlamak ve hayatının içine sanat katmak isteyen bir çok kişinin ilk tercihi. Özellikle günümüzde popülerliğini halen sürdüren gitar, doğru bir eğitimle çok eğlenceli bir hobi haline gelebiliyor.

  Gitar kursunu doğru adreslerden almanız en önemli konulardan biri. Gittiğiniz gitar kursu size müzik aletinizi sevdirmeli, size, sizin tam istediğiniz tarza yönelik profesyonel fakat sıkmayacak eğlenceli bir gitar eğitimi sunmalı.

  izmir’de bir çok kaliteli gitar kursu bulunmakta, bu gitar kursları arasından size en yakın olanı seçip ders almanız mümkündür. Farklı fiyatlarda, farklı özelliklerde gitar kursları bulmanız mümkündür fakat eğer bu işi gerçekten sürdürmek istiyorsanız iyi gitar kurslarından ders almanız önemlidir eğer yanlış eğitmenle başlarsanız gitar kursuna harcadığınız para tamamen boşuna gitmiş de olabilir, bu sebeple aşağıda bahsettiğim gitar kurslarını arayıp bilgi alabilirsiniz, eğitim kalitesi olarak başarılı gitar kurslarından bazılarına aşağıdaki linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Gitar kurslarının size sunduğu avantajları da sıralayalım.

  Bireysel ve sınıf gitar dersleri
  Gitar derslerinin tarihi belirleme seçeneği
  Uygun fiyat
  Sıkmayacak ve özel hazırlanmış gitar kursu programı
  Yanınızda gitar getirmeden, gitar kursunun gitarlarından yararlanma imkanı
  Düzenlenen konserlerde sahne alabilme fırsatı
  Sosyal ve eğlenceli bir ortam
  Uzman eğitmenler
  Haftanın her günü sunulan eğitim imkanı, etüd olanaklarından yararlanabilme şansı

  Yukarıda saydığımız imkanları ve daha fazlasını kursları telefonla arayıp kendiniz de öğrenebilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz kurslarda çok daha fazla imkan mevcuttur, ben aklıma gelen en temel imkanları saydım.

  Ayrıca gitar kurslarına başlamadan önce gidip ücretsiz deneme dersi alabilir ve gitar öğretmenlerini ve gitar kursunu yakından tanıyıp daha iyi bir fikir edinebilirsiniz. Gitar kurslarındaki bu şeffaflık zaten gitar kursunun kalitesini önceden garanti etmektedir.

  Tekrar belirtmek istiyorumki evime en yakın diye en yakın bulduğunuz kursa gitmek en doğru tercih değildir, aşağıdaki tüm kursları arayıp tek tek bilgi alabilirsiniz, içinize sinen kursa başlayabilirsiniz. Ayrıca bu bir hobi meselesi, eğer evinize uzak bir kurs tercih ederseniz ara sıra kendi bölgenizden çıkıp farklı bir bölgeyi dolaşmış olursunuz, izmir’de ulaşım kolaydır, vapur, metro, otobüs, dolmuş derken her yere ulaşım pek de zor olmadan yapılabilmektedir ki aşağıda bahsi geçen kurslar da hep merkezi yerlerdedir.

  Şimdi gitar kurslarını sıralayalım

  http://www.erturgutsanatm...ik-gitar-kursu-izmir.html
  http://artnmoreizmir.com/kurslar/gitar-kursu-izmir/
  http://taskagitsanat.com/gitarkursuizmir.html
  http://rapsodisanat.com/d...-kursu/gitar-kursu-izmir/
  http://sozkonususanat.com.../muzik-kursu/gitar-kursu/
  http://365sanat.com/gitar-kursu-izmir/
  http://gitarkursuizmir.net
  http://gitardersiizmir.com
  http://gitarkursuizmir.com
  http://luvisanat.com/gitar-kursu-izmir/
  http://gitarkursuizmirbornova.com/

  Bol gitarlı bir gün dilerim, ayrıca gitarla ilgili aklınıza takılan sorular olursa arkantos35°hotmail.com adresine mail atarak bana sorabilirsiniz. Mümkün olduğunca gün içinde dönüş yapmaya çalışırım.
  ... rapsodi sanat