1. 1.
  *
  17 aralık 1974 los angeles doğumlu amerikalı aktör. saving private ryan adlı steven spielberg baştapıtında, doktor irwin wade rolünde izlenen, önümüzdeki sinema sezonunda theresa raquin, the other side, the stanford prison experiment ve untitled albert einstein project adlı yapımlarda boy gösterecek olan ribisi, my name is earl adlı cnbce dizisinde, ralph mariano adlı takıntılı karakteri canlandırmıştır. *
  1 -1 ... legend of the stranger
 2. 2.
  keane'in crystal ball şarkısının klibinde de oynamıştır.

  my name is earl'de ralph mariano'yu canlandırmaktadır ve favori lafı "damn straight"tir.

  hastasıyız.
  1 ... avedis
 3. 3.
  italyan ekolünü devam ettiren genç oyuncu. de niro dan aşağı kalır yanını göremiyoruz pek, daha çok başrolde görmek isteriz.
  1 ... paradigma
 4. 4.
  evvela, tom tykwer'ın heaven'ında izlenmesi lazım gelir..
  1 ... little girl in bloom
 5. 5.
  the gift filminde izlenmesi gereken aktör.
  ... tu kaka bana
 6. 6.
  halle berry ve bruce willis ile birlikte perfect stranger isimli filmde oynayan ve ikisinden de daha başarılı bir performans sergileyen aktör.
  ... boomer
 7. 7.
  friends dizisinde phoebe'nin kardeşi Frank Buffay Jr. olarak görüyoruz kendisini.
  O yüzden herhalde ciddi bir rolde bile görsem adamı yüzüme bir gülümseme yayılıyor. hatta bana öyle geliyor ki adam oynadığı her karaktere bilerek biraz delilik katıyor ve çok yakışıyor.
  (bkz: gangster squad)
  (bkz: ted)
  ... pelvis
 8. 8.
  (d. 17 Aralık 1974) ABD'li aktör. Yer aldığı başarılı yapımlar; Kusursuz Yabancı, Cennet, 60 Saniye, Er Ryan'ı Kurtarmak, Hayal Şarkısı, Boiler Room, subUrbia, Üçüncü Göz (The Gift), Basic (film), Bir Konuşabilse, Flight of the Phoenix, Sky Captain ve Yarının Dünyası, I Love Your Work, Avatar, The Dead Girl ve Halk Düşmanları sayılabilir.

  https://tr.wikipedia.org/wiki/Giovanni_Ribisi
  ... hasmet ibriktaroglu