bugün

sabah sabah seks pozisyonları başlığını açan 9.nesil yazar, hoşgelmiş. inşallah abazan değildir.
geldiği ilk gün açtığı (bkz: yazarların beğendiği seks pozisyonları) başlığı ile eksileri hakkıyla alan yazardır.
tüh! üzüldüm yazarıdır.
sözlükte açılmış zibilyon tane kadın ve bedeniyle ilgili metalaştıran, ayrımcı, cinsiyetçi birilerinin annesine, kızına, kardeşine, karısına selam gönderen ve ırkçı başlıklardan rahatsızlık duymazken seks pozisyonu ne demek ay ne ayıp diyen ahlakı bütün yazarların kınadığı yazar. hoş gelmiş.
pkk şakşakçısı. yok efendim pkk durup dururken mi vuruyormuş, biz onları öldürürken zafer diyormuşuzda onlar öldürünce slogan atıyormuşuz bilmem daha ne zırvalar. aldığı bir sayfa dolusu ayardan sonra da manevra yapıp hümanist ezik karma edebiyatından aforizmalar sıçıyor. az delikanlı olun açıkça kıvırmadan yazın pkk yandaşı olduğunuzu da, görelim yiğitliğinizi.
charles bukowski okuduğunu tahmin ettiğim yazar. hoş gelmiş.
(bkz: #17090500) her ne kadar egomu kabartsa da yanlış düşünen yazar. en azından bir yanım diyor ki, "olum hani eşittik biz lan?"
(#17165926)

dinden daha büyük ihtiyacın olmadığını çözemeyen, dünyada olup yaratılış gayesinin farkına varamayan yazardır.
(#17165851)

ayrıca müslümanlara kusarcasına saldıran "yavşak" bir yazardır.
--spoiler--
dobra kadındır. türkiye'nin, yarısının yaşadığı hayatın özetidir. şimdi daha fazla müslüman görünüp, sevap kasmaya çalışanların, böğürmeleri bundandır.
--spoiler--

yukarıdaki düşüncelerine sonuna kadar katıldığım yazar arkadaş.
galatasaray'ın kürt takımı olduğunu bilmeyen yazar.

büyük ihtimalle kürt veya pkk sempatizanı.
(#17238599) ile diyecek söz bulamadığım yazar. ellerinden öperim.
rastgele girdiğim iki başlıkta denk gelen tanımları enteresan geldi. iyi anlamda enteresan tabii. Öyle takip edeyim falan bu adamı olayı bende yok unutuyorum; ama denk gelirse okumaktan imtina etmeyeceğim kesin. Üşenmeseydim de şurada o entryleri paylaşsaydım ne harika bir amme hizmeti olurdu şimdi?! Sağlık olsun!
pkk yandaşı tek kelime sarf etmeye değmeyecek yazar bozuntusu.
(#19874795). hükümeti adamakıllı eleştiren biri çıktı sonunda.
(bkz: #21105046)

ya sinirden daşşak geçiyo yada beyin kendi sınırlarını zorladı.