bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gilette firmasinin son versiyonu.ambalajı başarıyla yapılmış.
  1 ... lithium
 2. 2.
  traş teknolojisinde son nokta demiştik 3 bıçaklı jilet için, bundan daha ötesi olmaz demiştik ki gillette firmas yine lafı ağzımıza tıkadı.
  adamlar 6 bıçaklı makine yapmışlar, 5 bıçak önde kesmek için, bir bıçak da arkada düzeltmek için.
  1 ... yett
 3. 3.
  oha yani, işi nereye kadar götüreceğini merak ettiğim marka.
  ... zeytan
 4. 4.
  (bkz: quintippio) ya kadar yolu var.
  ... paradigma
 5. 5.
  Reklamına baktığınız zaman "karşınıza teknoloji harikası muhteşem bir ürün çıkacağını" tahmin ettiğiniz, nihayetinde bir jilet reklamı olduğunu gördüğünüz yeni ürün.
  ... avsallar
 6. 6.
  başarılı bir icat. kullanımı rahat ve keyifli. Ama "O kadar parayı hakediyor mu?" derseniz. Şapkayı koyup düşünmekte fayda var gerçekten. Zira Mach3 te kötü bir bıçak değildi.
  ... lykeion
 7. 7.
  flash frikik oyunu bile vardır.bazı site sahipleri bu oyun üzerine turnuvalar düzenkeyip üyelerini bir nebze olsun mutlu eder.. (bkz: freekick fusion)
  ... zack
 8. 8.
  başka hiçbir jiletle elde edemeyeceğiniz kadar pürüzsüzlük sağlayan 5 (aslında 6) bıçaklı teknoloji. kızlara tavsiye edilir. (traş olayında zaten erkekler için dizayn edilmiş jiletlerle daha iyi sonuç alındığını gördüm. özellikle gillette titanium rakipsiz, fusion'dan da iyi.) yalnız bu jilet daha yumuşak ve narin olan kadın cildi için tasarlanmadığından ciddi çok keskin. titanium gibi koruyucu barlara sahip, daha narin bir şey değil ki bu bir eksi. o yüzden traş esnasında, özellikle kıvrımlı bölgelerde çok dikkatli olun ve bunu teninize fazla bastırmayın. bir de bunu kesinlikle etek traşında kullanmaya kalkışmayın.
  ... ashtarte
 9. 9.
  arkadaki bıçağına hasta olduğum...
  ... kanye
 10. 10.
  traş konusundaki teknolojinin henüz üç bıçakla sınırlı olduğu dönemlerde yaklaşık olarak 40 dakikasını traş seramonisine ayıran benim gibi sert sakallı bünyelere kelimenin tam anlamıyla "ilaç" gibi gelen traş bıçağıdır. "ulan birde şunu deneyelim" diyerek diğer traş bıçaklarının yaklaşık beş katı fiyatına alınan, akabinde ise traş süresini 7-8 dakikaya indirgemesinin yanında birde kesiklerden uzak pürüzsüz bir cilt sağlayarak anlatılmaz bir mutluluk yaşatan harika bir icattır. tüm bunlara ek olarak tek bıçağıyla yüzünden dikenli teller fışkıran müstesna suratlara dahi yaklaşık 10-15 kere kullanım imkanı sağlayarak fiyatını da diğer taraş bıçaklarıyla eşitlemektedir.

  abartıldığını düşünenlere bu satırları yazan kişinin askerlik döneminde sabah ve öğlen olmak üzere iki kere traş olma zorunlunluluğunun getirldiğini belirtmek isterim. kullanın, kullandırın.
  1 ... kuvvetle muhtemel
kapat