bugün

(bkz: genç fenerbahçeliler)
Fenerbahçeli taraftar grubunun kısaltılması...
(bkz: gsf)*
açılımı guy fenerbahçeliler olmayan topluluk.
Genç Fenerbahçeliler taraftar grubunun kısaltılması. (bkz: Genç Fenerbahçeliler)
Karşılık veya rant beklemeden, kilometrecelerce yolları yağmur çamur demeden aşan, deplasmanlarda takımını 90 dakka destekleyen, iç sahada da 1 dakika olsun susmayan taraftar grubu.Şuanda Aziz Yıldırım'ın müşteri politikasına direnerek Fenerbahçe Taraftarlar Birliğiyle Fenerbahçe'nin Tribün Tarihi Değerlerini korumaya çalışan direnişçi tribün grubu.
Fenerbahce'li taraftarların oluşturduğu taraftar grubunun adının kısaltmasıdır.
göt face book kelimelerin baş herfleri kullanılarak oluşturulan kısaltmadır.
Bu aralar GFB nin açılımı; Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş.
geçici faaliyet belgesi.
Bazı gerizekalıların bok attığı taraftar grubu. He amk he sivil polis var aralarında.
öncelikle fenerbahçeliyim. fanatiğim zaten karmamdan ve nickaltımdan anlayabilirsiniz. şimdi sadede gelelim. ben bu kadar boş,cahil,varoş,kalitesiz bir oluşum görmedim. aynı zamanda bunlar fenerbahçeyi bilerek veya bilmeyerek baltalamakta ve fenerbahçe üzerinden para kazanmaya çalışmaktadır.

aziz yıldırımın başarmış olduğu en büyük iş bu güruhun ne mal olduğunu herkese göstermesi ve ipini çekmesidir. bunlar fenerbahçeli değildir.
akp beslemesi maaşlı tinercilerden oluşan it kopuk topluluğudur. kendileri çalıp kendileri oynuyorlar. kimsenin silklediği yoktur...
fenerbahçe tribünlerinin olmazsa olmazıdır , kemik tayfadır.
Gassaraylıların Açılımını göt fb olarak yaptıklarıdır.
üç kuruşa satın alınmış sahibinin dediğini havlayan paralı köpekler sürüsüdür. ülker arenada final4'a gitme maçında aptal saptal "yönetim istifa" diye bağırabilecek kadar görev bilinciyle hareket eden gerizekalılardan kuruludur.