1. 1.
  güzel sanatlar fakültesinin kısaltılmişidir
  1 -1 ... rapter
 2. 2.
  güzel salaklar fakultesi olarakda bilinir kampus içinde
  3 -3 ... rapter
 3. 3.
  güzel sanatlar fiyaskosu
  4 -2 ... combatant
 4. 4.
  bazı okullarda çok özelmiş gibi gösterilen *öğrencileri ve hocaları olan fakülte. okuyanlarda biz yaratıcıyız biz farklıyız tribi vardır düşünmezlerki onlar * abuk sabuk seylerle ugrasırken okumaya çalışıp dirsek çürüten bir sürü yurdum öğrencisi vardır.
  -7 ... asalbob
 5. 5.
  kolay bolüm olarak bilinir ancak her bolümün kendine gore zorlukları vardır.
  güzel sanatlarda, bir donem boyunca yatmak, ve sadece final haftasında sabahlamak suretiyle ders geçmek yoktur.derslere herdaim devam edilir, her hafta projeler gosterilir ve onay alınır,alınmassa tekrar baştan yapılır. vs vs.
  bunun dışında kırtasiye masrafları da cabasıdır. final donemlerinde çıktıların toplam fiyatı bazen 150 ytl yi bulıur.
  5 -1 ... rapter
 6. 6.
  farklı gözüktükleri kadar farklı olan kişiliklerin doldurduğu fakültelerdir. hiçbir farkları yoksa da sene basından sonuna kadar verilen ödevlerle sabahlamaları onları genede farklı kılar. çekilemeyesi kıskanılacak bünyelerdir. en başta yetenekleri vardır onlara laf edenler bir nevi halt etmiştir. muhabbetlerinin güzel olduğu rivayetler arasındadır. sanatçı değil mi hepsi manyak gibi sözlemlerde bulunanlar da mevcuttur. *
  5 -1 ... anise
 7. 7.
  pek ciddiye alınmayan fakülte, öğrencileri bunu düşünerek pek kasmaz zaten ciddiye almayanın algısında bi sıkıntı olduğunu bilir. özellikle çizim yapan bölüm öğrencilerinin sıkça başına gelen bi olay vardır, çizim ya oo işiniz kolay tasarım değil mi aslında eğleniyosunuz sınavınız yazılı değil daha ne istiyosunuz gibi cümleler ve cümleler her defasında can sıkar.

  https://scontent-a-lhr.xx...705cb835e&oe=54AF7BA3
  1 -1 ... eerroristt