Tarihin gördüğü en acayip soygun düzeni. Ilerde ders kitaplarına girecek en süzme gerizekalılık !!

En ucube şey!!

O pencereden bakınca türk milleti ve devleti feci gerizekalı görünüyo, ben bunu almanlara anlatmaya kalktım, herifler anlamadılar!! Nası yani, diye sordular...

Bi de eğer ihtilaflı bi durum olursa, "londra mahkemelerini - bak ingiliz diil londra, onun da sebebi var" sorumlu tutuyolar !! Londra'da tax free bi alan oluşturmuşlar, onu da kontrol etsin diye "kıytırıktan" bi mahkeme icat etmişler, almanya, hollanda fransa falan tanımıyo o mahkemenin kararlarını, o mahkemenin kararlarını ingiliz mahkemeleri de tanımıyo, belge istiyo, yok belge, karman çorman bişey, üstelik başka devletler işin içinde, onların kendi hukuk sistemleri var...

Bu mahkemeyi ingilizler, mafya babaları, yasadışı silah tüccarları paralarını londra'ya getirsin, para başka yerde duracaana bizim kasamızda dursun, problem olursa da, problemi "çözmemek" için kıytırıktan bi mahkeme şeyederiz, sonunda para bize kalır, demişler, o mahkemeyi icat etmişler. Iş "sürüncemede kalıyo" öyle olunca...zaten istenen de o---> işi sürüncemede bırakmak...o arada, reyizin veciz söylemiyle "atı alan üsküdarı geçiyo!!"

Geçiş garantisi konusuna bakacak mahkeme o!!

Amerikan gazeteleri "the british banditism" -ingiliz haydutluğu!! yazmıştı o mahkeme için, gık diyemedi ingilizler, ki öyle zaten!!

Ben bi dükkan açsam, bu sözlükte kayıtlı 30 bin yuzır mı var, hepinize desem ki, hesap numaralarınızı ele geçirdim, benim hesabıma
sizden ayda 50 lira "alışveriş garantisi" adı altında para kesilecek, bana hepiniz "haziktir lan ordan göt!!" dersiniz ;;))

Dükkanda bişey satsam da satmasam da her ay 1,5 mio lira para zaten cebime girecek!! Oh ne güzel dünya!!

Var mı öyle bi dünya, var mı öyle bi ticaret ?!!

Bi de derim ki, beni mahkemeye vermek isterseniz, "londra mahkemeleri" sorumlu...hah hah hah haaahh !!

Yani beni mahkemeye veremiyosun, paranı kurtaramıyosun...zike zike bana vereceksin 50 kayme ;;))

Buna ticaret mi denir, soygun mu?!...

Sadece kuzey marmara otoyoluna 8 mia dolar para ödenmiş geçen yıl, diye duydum, tünellerden birine 3 mia dolar ödenmiş !! Daha bisürü var. Ama gizliyolar sayıları herifler, tuik muik, sayıştay mayıştay osuruktan teyyare...veri açıklıyolar, veride çok küçük bir rakam...lan yarraam sen 11 mio araç garantisi verdin, bu sayı tutmuyo, diyosun, kusura bakma, ben böyle hesapladım, diyo...

Beğenmezsen, istikamet londra mahkemesi ;;;))) puhahahahahaaayytt !!

Ve hala türk milletinin dilinde "...ama yol yabtı!!"...

Ben böyle bir soygun düzeninin hiçbi yerde, tarihin hiçbi döneminde bi örneği olmadığını düşünüyorum.

Bigün, türk milletinin içinde olduğu bu "akıl tutulması " ders kitaplarına girecek, insanlar hayretle kafalarını sallayacak, gülse mi ağlasa mı, bilemeyecek !!
Geçiriliş garantisi olmuştur.