1. 124.
    gethere

saban filmindeki gulyabani Nickli kişi an itibari ile offline konumda olmakla birlikte ilgili entrymi görür görmez gelip buraya sıçacaktır. O yüzden bu kürek burada bulunsun. Sapını da israf etmeyeceğim.

(bkz: kendi nicaltını uplayan ezik)
    3 ... gethere
  2. 123.
    (bkz: Nazif boş yapma)
    Kendisi açıkça bir millete değil, bir milletin uygunsuz insanlarına küfretmiştir.

Nasıl müslüman katil ve tacizci varsa, onlarda da ahlaksız sorumsuz insanlar var.

Genelleme yapmadığı açık bi' şekilde ortada, boş yapmanın lüzumu yok.
    3 -2 ... soundofsilence
  3. 122.
    yazdıklarında herhangi bir sorun teşkil etmeyecek yazardır. faşistlikle de alakası yok adam iyi olan kürtleri tenzih ederek konuşmuş.
    4 -2 ... trafik vardi anca geldim
  4. 121.
    Faşist. Uğraşmaya değmez, Faşist laftan anlamaz,
    1 -3 ... jeli bon kenobi
  5. 120.
    https://m.uludagsozluk.com/e/40412778/

Kendisi açıkça bir millete hakaret etmiştir, anayasaya gire yaptığı bir suçtur, ceza alması için diyarbakır barosundan arkadaşlar olayın takipçisi olacaklar.
    Bundan sonra hakaret etmemeyi öğrensin birileri!

Ağlamak fayda etmiyor bazen..
    1 -5 ... crouch kimdir lo
  6. 119.
    müslümanlığın hepsi boştur... tüm dinler boştur evet...
    1 -5 ... saban filmindeki gulyabani
  7. 118.
    gethere

Nickaltımı hortlamış olarak görmem üzerine tıkladım ve entry göremedim. Meğer donuzun birisi entry döşemiş. Gizli sekmeden girip baktım ve bunu gördüm.

Hayır hristiyan değilim. Elhamdülillah müslümanım. Benim ayar olduklarım her haltı yedikten sonra namuslu gözükme amaçlı kapanan ama tam kapanamayan türbanlılar. Göt sergisi yapan, tayt giyen, badana yapan türbanlılar. Yoksa ben inançlı ve sağ görüşlü birisiyim.

Saldırmak için ne uydursam, nereden açık bulsam diye kolluyorsunuz başka bir şey değil.
    5 -2 ... gethere
  8. 117.
    ikidir sorularımı insanca adamca ingilizce yunanca yanıtlayan yazar. Sağ olsun.
    4 -1 ... kara erik habbesi
  9. 116.
    adamın dibidir. en sevilen yazardır.
    1 ... ssoren
  10. 115.
    iyi bir arkadaşa benziyor.
    1 ... elimizde kalan tek nick teknik