1. 101.
    Akp li yazar.
    2 -1 ... be happy yine yine yeniden
  2. 100.
    kafa adamdır.

sohbeti sarıyor gülmeden duramıyorsunuz.

evet
    1 -5 ... ssoren
  3. 99.
    adam gibi geçinse kişisel bir sorunum yok da çok bulaşıyor.
    2 -1 ... goodbadnotgodii
  4. 98.
    Bu sakin adam nasıl çaylak oldu? Bir yanlışlık olmalı.
    1 -2 ... asuregibisurat
  5. 97.
    (bkz: gece kuşu) yazdıkları ( en azından denk geldiklerim ) güzel.
    2 -2 ... bilgisiz zeki
  6. 96.
    karmaya oynayan yazarımsı. bikaç gündür takip ediyorum iki üç eksi oy alan girilerini iki üç saat sonra lağvedip siliyor yazık lan.
    4 -7 ... ersoy ulubey
  7. 95.
    Beni en çok güldüren yazar,evet.
    1 -4 ... zaruri
  8. 94.
    Sevdiğim, entrylerini mantıklı bulduğum bir yazar.
    Fakat nasıl olur da hem mantıklı olup hem tayyipçi oluyor ben bunu anlamıyorum. Çocukluktan gelen dincilik tabusuyla mı büyüdü acaba? Diyorum, sonra bakıyorum cemaat ve tarikatlara da ağır şeyler yazmış, hiç Alakası yok. Öyleyse partili, teşkilatçı. Entrylerinde bu kadar mantıklı şeyler yazan birinin tayyipçi olabilmesinin başka açıklaması yok.

Ayriyeten Az önce de; yakın geçmişte Fethullah Gülen'e çarşaf çarşaf övgüleri ortaya çıkarılıp, ifşa edilmiş bir yazarı övüyor. Gerçekten anlaşılacak gibi değil.
    6 -6 ... alkolik oldum
  9. 93.
    kendi nickaltını uplayan ezik ibne yazacak en uygun yer burasıydı ne yapayım...

Bundan böyle kendi formatımı değiştirmeye karar vermiş bulunmaktayım. Sözlüğün gidişatı, durumu artık benim de umurumda değil. Sahibi umursamıyorken size veya bana düşmedi bunun derdi. Sözlük içerisindeki tartışma, olaylardan uzak duracağım. Kimseyi de kırmamaya çalışacağım.

Sözlük hayatım olmuş. Yavaş yavaş uzaklaşmam lazım. Mümkün mü bilmiyorum ama deneyeceğim. 10 yazıyorsam 5 yazarım. 5 yazıyorsam hiç yazmam. Belki bir gün gethere de uçar gider ama Ata, arabaya binip gidemez. Yayan gider...

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.....
    9 -3 ... gethere
  10. 92.
    Yetim zurnası yemiş gibi duruyordu amasya başlıkları... Kıyamadım ve Artık ben de amasya başlıklarını hortlatmaya karar verdim. Sonuçta amasya da kütahya da metropol bir şehir....
    9 -3 ... gethere