bugün

sözlük hayatı boyunca * araba va arabalarla alakalı entry ler gireceğin tahmin ettiğim kişi.
gerçekten de arabalarla aşırı ilgilenen yazar. hoş gelmiş. başka konularla da ilgilenir, inanıyorum. *
heyecanli bir kardesimdir. nacizane davetiyle na burada bunlari yaziyorum ulusozlukte o mu hos gelmis ben mi hos gelmisim bilemem ama severim cokca kendisini. efendi adamdir vesselam. bir de ne istedigine karar verebilse... su hayatta... daha iyi olacak sanki
(#5919240) olmamış hocam.valla olmamış..

hoşgelmiş sefa getirmiş en biricik nesildaştır.aslında kontrol etmedim entry i sayısını baz aldım.neyse işte öyle..
sayı saymayı öğrenen yazar kişisi, yavaş yavaş büyüyor. maşallah. ayrıca gereksiz.
(#12209558),(#12209576),(#12209575),(#12209587)... diğer sayılar içinde geçerli ancak yetişemiyorum efendim çok hızlı yazıyor.amacının ne olduğunu anlayamadığım yazar.
edit: sol frame sayılarla soldurmaya çalışan yazar.
amacı yazarlara şu an bunu yazdırmak olan uuser. evet sevinebilirsin, girdim nick altını.
karmasının misyonun farkında olması şu saniye düşündürücüdür.
nickaltı tavan yapmasına rağmen hala inat ediyor.

(bkz: up up up)
31de boşalıp, durmasını beklediğim yazar.
ekşi sözlük yazarlığına kabul edilmiş olabilir.
108 kişinin toplu seks yapmasını kıskanmış olan yazar.
(bkz: thy iyi uçuşlar diler)
nick altının dolması için saçma bir eylemde bulunan 6. nesil troll.
(bkz: maldır mal)
(bkz: sol frame koş)
ayarlardan tematik mode on yapmazsa saldırıya uğrayacak yazar şeysi.

arkadaş tematik mod var orda onu aktif hale getir. sol frame yok, zıçtın afedersin.
an itibari ile çeşitli psikolojik sorunlar yaşadığı düşünülen yazardır. umarım en kısa zamanda kendine gelir.
ölü taklidi yapalım gitsin yazarıdır.
edit: an itibari ile çaylak olmuş yazar.
nickaltı nasıl doldurttulur iyi bilen yazar. yarın ben de mi denesem ne?
An itibariyle sol frame i yılmaz özdil yazısı gibi göz yormadan okumamızı sağlamıştır. Zira ben sayıları enter tuşu ile oluşmuş boşluk gibi algılıyorum. *
altıncı nesil çaylak.
3 tane sayı başlığı açtı diye zırzır ağlanan, olmadı, bunlara kanılıp bir de çaylak edilen yazardır. şurada ağlayanların infosuna bir bakın bakalım, hangi entry'lerinde dünyanın sırrını açıklamışlar da biz kaçırmışız!

yakında ben de başlayaca'm inadına!
dostum elindeki abaküsü yere koy ve ellerini yukarı kaldır.
(bkz: bu it şu mal o öküz bu da orospu çocuğudur)
güncel Önemli Başlıklar