Bu tarz dizileri özlüyorum yeminle.

Sırlar dünyası vardı bir de, rahmetli samanyolu tv de.

Ben ara ara youtube dan açıp seyrediyorum hala. Adeta geçmişle aramda bir bağ. Fena gaza geldim, güzelleme yapacağım.

Şaka bir yana, insanın basit tarafına hitap eden enteresan bir seriydi.
Ah nerede o eski diziler . özletmiştir.
(bkz: naptın boğlum)
görsel
Sarı bıyık tam bir psikopat. Dışarıda bile pijamalarla dolaşıp sosyalleşiyordu. En son foseptik çukurunda bulundu. Tarzı girdiler yapılarak olaylar daha bir gerçekçi hikayeye bağlanıyordu.*
görsel
çok güzel heavy metal çalınan programdır..

hiç kaçırmazdım..
türk televizyonculuk tarihinde bir başyapıttır.

başarısı kalitesizliğinden gelir.
içerisi şampiyonlar ligi gibi..

görsel

Yıllar Sonra: Gerçek Kesit

http://www.milliyet.com.t...rcek-kesit-molatik-13202/
(bkz: kesit ötesi)
Efsaneydi. Hele o oyunculuklar.
perihan savaş'ın sunduğu tek profesyonel oyuncusu cahit kaşıkçılar olan buram buram 90'lar kokan progam.
görsel
görsel

Bir döneme damga vurmuştur.
Psikopat sarı bıyık vardı o aklıma gelmiştir.
Üniversitedeyken harçlığımı çıkarmak için 3 bölümde oynadığım reality dizi.

Kamera arkasında, çok ciddi bir sahne çekilirken güldüğüm için beni bir daha çağırmadılar.
Flash tv yerine tv 8 de olsaydı bu dizi sarıbıyık abi önce yetenek sizsinizde bütün jüri üyelerini deli eder, arkasından o ses türkiye'de hadise'nin takımından şampiyon olur o senede survivorda turabi'nin ağzını burnunu kırardı.

Acun ne ekmek yerdi bu adamdan be.
Bayılıyorum izlemeye, çoğu bölümünü izledim bitti. Yutubda yenileri yükleyen bir sayfa var mis gibi batak.
Bir nesil için efsanedir zamanında tvde izleyenler için ayrı yeri vardır günümüzde flash tvnin youtube kanalına yükleniyor tavsiye ederim ...
garip bir çekiciliği olan ve yıllar sonra yine döndürüp dolaştırıp bir şekilde kendisini izleten yapım.

tek manyak benim galiba derdim hep. sonra youtube videoları altındaki (ve şimdi buradaki) yorumları okuyunca anladım ki insanlar üzerinde cidden garip bir etkisi var bu programın. tekrar tekrar izliyoruz nedense.

yanılmıyorsam 2000 öncesi bursa'da, 2000 yılından sonra istanbul'da çekilmişti bölümler. bu istanbul grubu beni eski bölümler kadar sarmamıştı. sarı bıyık, kaleci saçlı adam, beyaz çorap gibi efsane bir kadroyu tekrar kuramadılar maalesef.

bu arada mesut hakyemez adlı abimiz (izleyenler kendisini "onun gözünü öldürürüm" cümlesiyle hatırlayacaktır) hababam sınıfı sınıfta kaldı bölümünde öğrenci olarak rol almıştı bir zamanlar:
görsel

son olarak; seviyoruz seni sarı bıyık *
flash tv yeniden acilsin.
reklamsiz banttan 7/24 gercek kesit yayinlansin.

isten geliyor sozluge sariyoruz kafa dagitacak bir sey yok.
Fena halde Bağımlılık yapan dizi. Keşke birlikte izleyebileceğim insanlar olsaydı yanımda.
karantina kimseye iyi gelmedi.
Üniversite yıllarında harçlık çıkarmak için 3-4 bölüm figüran olarak oynadığım efsane reality şov.

Çok ciddi bir sahne çekilirken güldüğüm için işime son vermişlerdi.
Her zaman izlenen bir program. 50 sene sonrada izlenir. Ben seviyorum.
görsel
Kaleci saçlı adam da olunca tadından yenmez üçlü olur.