bugün

görsel
Filmi yapıldı bir de..
bursa bölümleri çok daha güzel ve özeldir. istanbul'da çekilen 2003 sonrası bölümler boktan.

favorim sarı bıyık, matkap rıza ve çakma mükremin.
hala ara sıra izlerim. müthiş bir prodüksiyon...
libido selma etrafındaki erkahları karşı koyulamaz güzelliği, kusursuz fiziği ve amanın yaraplimlik memeleriyle, emcükleye emcükleye mahvediyor.

https://i.hizliresim.com/f747w7h.gif
bu hakkaten efsaneydi.
Oyuncularının hemen hepsine rolleri ile özdeşleşmiş lakaplar takılan tek televizyon dizisidir. Fiat performans oranını tb 2 siha bile yakalayamaz. Peki bu emekçiler emeklerinin karşılığını alabilmişler midir. Tabi ki hayır.
Oyuncularından su turuncu saçlı bıyıklı adam benim favori aktörüm,keşke yönetmen olsaydım da şu adama bir başrol verseydim.
Flash televizyonunu izleme sebebimizdi.
Sarı bıyık abimiz sağ olsun, hala arada açıp izlerim gölgelerde konuşan adamları ve sarı bıyık abimizin cinnetlerini..
dün yine izlemeye başladığım eski program.

uyuşturucu etkisi var kendisini izlettiriyor.

(bkz: gerçekten kesitin çıplak ayakları)
bir bölümü bursa'da, istanbul'da çekilmiş, flash tv'de yayınlanmıştır.
(img:#2321519)
Düştüm yine bu batağa kurtulamıyorum.

Bu bölümde anne ve babasının tüm ısrarlarına rağmen çalışmayan ve boş gezen bir gencin, ismet'in hayatından kesitler gösteriyorlar.

Şu ismetler neden böyle!
Sarı bıyık, kaleci saçlı adam, beyaz çorap, çakma mükremin, azgın semih, jesi ve niceleri.

Unutulmaz ve etkileyici oyunculuklarıyla hafızalardan silinmeyen bir programdır.
Bir yan yapımında cahit kaşıkçılar’ın bizzat kendi annesini oynadığı unutulmaz yapım.

görsel
Bir de mona lisa gibi poz vermiş, Allah akıl fikir versin.
Cahit kaşıkçılar'in kendisinden 3 yaş büyük mehmet vanlıoğlu'nun oğlunu oynadığı bir bölümü olan unutulmaz yapım.
Kendi tarzına sahip kült bir program. Hep alay konusu oldu belki ama bir tarzı olduğu ve bu tarzla birçok diziye ilham olduğu da reddedilemez.
sarı bıyıklı bir herif vardı o iyi oyucuydu.
görsel
aşırı derecede bağımlılık yapan program. Bazen sadece diyaloglardaki ve çekim açılarındaki saçmalıklara gülmek için açıyorum. işte o müthiş diyaloglardan bir kesit: https://youtu.be/wLGysTfPrnc&t=27m27s
Sarı bıyığı bizlere tanıtan şaheser...
Yoğurtçu Mustafa dede’nin askerleri olarak unutursak kanımız kurusun.
Lakabı çakma mükremindir. Bana göre gerçek kesitteki en iyi oyuncudur.

Hemen hemen hergün youtube dan bir bölümünü izlerim yaşanmış gerçek olayları yansıtır.

Edit: efsane kadro sayılırken hadi içmağa gidelim repliğiyle beyaz çorap unutulmamalıdır.
Kaleci saçlı adam da olunca tadından yenmez üçlü olur.
görsel