bugün

mengus un kankasi..
bir espiriyi anlatiktan sonra bekleyip 3 dakika sonra gulmesiyle unludur. cok hayirsizdir sen aramasan o kesinlikle arayip sormaz.
uludağ sözlük e beklediğimiz okunası yazar. *
sıradışı çıkışlarıyla tanınan isveç asıllı mozambikli yönetmen. filmlerinin karamsar havasını final bölümleriyle aşan yeni sinema dahisi.
(bkz: peh)
(bkz: terrain)*
(#1771120)

uludag sözlükte yazar olduğu zannedilen/umulan kişi. lakin yoktur böyle birşey ve bu muhteremenin de sözlük cemiyetinden olduğunu iddia etmek laf u güzaf'tır. ama çıkmaz demeyin şanısınızı deneyin hipoteziyle kelam edecek olursak; beklemektiyiz efendim, gelsin yazsın okumayan bigbabol sakız olsun...

düzeltme;
gelen son bilgilere göre adam yazıyormuş abi sözlüğümüzde,boynumuzu eğdik. bigbabol pek bulunmuyor etrafta gelin siz, falim damla sakizina fit olun a doslar...
elfce bilen nadide insanlardan. bizansca'ya da ayrı bir yatkınlığı var. kendisinden bizansca şiir dinlenmesi özellikle tavsiye olur. o ne nağme, o ne gırtlak öyle. *
kendisi ya kördür ya da algılama zorluğu çekiyor. *

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=10952218

not: söylediklerimde çok az da olsa doğruluk payı var imiş. bilerek yapılmış birşey değil. fakat yine de kırdıysam kendisinden özür dilerim. -ama görülmeyecek kadar da değil ki yahu o mesaj lambası- ayrıca yazımı da silip kaçacak değilim.
kendisi kör değilse de, yarı kördür. sağ gözünde yüzde altmış oranında görme kaybı vardır. teşekkürler deriz.
abartılmaması gereken bir körlüğe sahiptir. o kadar kötü değil yani durum, halen araba kullanabiliyor (beware!).

şu durumda ikinci seçenek olarak, algısı kıttır.
ekşide her yazılan mesaja, tek satırda olsada (ki bu yazdıgınız abuk şeyede baglı , bazen uzun uzun cevap yazar) olmasada mutlaka nezaket icabı cevap veren moderatördür. tamam biraz ayarı kaymış olabilir ama hatasız kul olmaz mantalitesinden hareketle onunda bir nevi senin benim gibi insan oğlu olduğunu belirtmek gerekir. hakkında bildiğim bu kadar olmakla beraber bilmediğim milyon üstü şey vardır. mesela bilmediklerim şöyledir :
- sözlük dışındaki atraksiyonlarında neler yapmaktadır?
- 31 çekerken kimleri düşünmektedir (bende ona göre hayal edeyim, ayıp olmasın)
- alkol kullanır mı! kullanırsa ne içer (ne alaka , siktiret)
- hiç grup sex yapmış mıdır? yapmışsa neler hissetmiştir?
- tuvalette sıcarken bişeyler okuma alışkanlıpı var mıdır?
- kaç yaşındadır, yaşla beraber hayat tecrübesi nedir?
- vs
- vs
- vs şeklinde giden , amanın benim canım moderatörüm.

kör olduğuna dair söylentiler dolaşmakta hatta hakkında ama belirtmek isterim ki çok güzel klavye kullanıyor, belki 3 nokta derneğinin ona hediye ettiği bişeydir! yok lan sacma oldu, o zaman mesajları nasıl algılayacak?

(bkz: serhoş kafayla entry girmek)
biraz evvel neredeyse 17 günlük birikmiş moderasyon mesajı cevaplamıştır. o yüzden kafası leziz bir lapa gibidir. hobileri, bütün türk genşleri gibi, "kitap okumak, yürüyüş yapmak ve müzik dinlemek" olarak karşımıza çıkar. bunların üçünü bir arada ama.
kayitliokur info nun en sevilen adamıdır. okur kitlesinin sorularına tek tek cevap verebilen süper ekşi moderatörü.
seviyan lan ben seni
bunun kızıyla evlendim, bacanağımı kaçırdı misilleme olsun diye. Alacağın olsun.
kendisine evlenelim diyorum, olmaz diyor. şahane babagannus yapar. sırf bunun için "evet" bir yerlerde olmalı.
nasıl olduysa bilmiyorum ama hesabını kapatmış galiba. terketmiş ekşiyi...

kan kaybı sürüyor.