bugün

Ben bir yazarım.
Birbirinize gerçekten dokunursanız patlarsınız .
0-0 biten tüm maçların ilk yarısı da 0-0 bitmiştir.
Kadastro kanunundaki en büyük açık 20 yıllık zilyetlik olayıdır.
Evlenmeden boşanamazsınız.
Güzel Kızlarda kaka ediyormuş ben yeni öğreniyorum.
(bkz: amı olanın dini olmaz)
sol burun deliği sağ burun deliğinden büyük değildir.
lieberr 282 c dünyanın en büyük kamyonlarından bir tanesidir.

400 ton yük taşıyabilen bu kamyon 3650 beygirlik bir motora sahip ve saatte 56 km hız yapabiliyor.

görsel
Koalalar annesinin dışkısını yiyor.
Tavuklar uçamıyo.
Yumurta tavuktan çıkar.
Civciv yumurtadan...
mugello için valentino rossiye her yıl özel bir kask tasarlanır. bunların en meşhuru face adını verdikleri 2008 senesinin kaskıdır. bilenler bilir. kaskın hikayesi şöyledir.

tasarımcının aklına hiç bir şey gelmez. çıkmaza girilmiştir. yarışa 2 gün vardır. editörler rossiye pistle ilgili sorular sorarlar. rossi pisstten bahsederken casanova yokuşundan inerken ve sartrelli virajına girerken yüzünün aldığı şekli gösterir. tasarımcının dikkatini çeker bir daha yap der ve fotoğraflar o anı. işte o kask böyle hayat bulmuştur.

görsel
kedimin adı erkecik

ve

o bir erkek kedi...
ah nerede filminin son sahnesinde hulusi kentmen'in ağlar halde tarık akan'a sarılma mizanseninde halit akçatepe gülüyor.
Tırnağını kesmeye çalışırken ilk önce sol elinden başlayanların daha mutlu yaşantıları vardır. Çünkü hayatın kolay kısımlarını tercih ederlermis.
Fark edeceksiniz ki bunu okurken beyniniz ikinci 'ki'yi okumanıza izin vermedi. Ya işte böyle mükemmel beyniniz var.

Şaka lan şaka ben yazmadım. Mükemmel felan di.
paran varsa herkes seni tanır, paran yoksa sen herkesi..
morkurt aslında mor değildir.
bir rakun ölmeden önce saatlerce kıvranabilir.
Neredeyse 10 aylıkken doğmuşum. Hatta suni sancıyla.
Köprülü Fazıl Ahmet paşa 25 yaşında sadrazam olmuştur. Gerçi bu bilgi Benim işime yarıyor Ancak sizin pek umrunuzda olmaz.
Para varsa yancıkta, sikin oynar amcıkta.
Mithat paşa sadrazamlıktan azledildikten sonra bugün zeytinburnu'ndaki Çırpıcı Mah. sınırları içinde kalan bir konağa taşındı.

O yüzden Kabataş-Bağcılar tramvayinda mithat paşa durağı vardır.
Çok kararsız bi insanım. Bir karar alınca bile ertesi gün cayıyorum. Çok şikayetçiyim bu halimden çok.