bugün

entry'ler (62)

haksızlığa uğradığında sesini çıkartamayan insan

Ülkemizde çokça görülen bir türdür. Haksızlığa uğradıklarında susarlar. Hakkını arayanı gördüklerinde diş bilerler. Çünkü onlarda hak arayacak g*t yoksa başkasında da olmamalıdır. Özetle zalim zalim yapan zalime susandır. !!!

G*tünüzden korkmayın. Allahın verdiği beynide g*tü de kullanın.

90 larda çocuk olmak

Çitos yiyip akşamın karanlığında taso çatlatmaktır. Hele bir de evden gelen salçalı ekmekle atılan havanın tadına doyum olmaz.

Bakkala yazdırılarak alınan dondurmaların keyfi anlatılmaz. Ay sonu babadan yenilen şamarın çatırtısı unutulmaz..

gereksiz bir bilgi ver

kedimin adı erkecik

ve

o bir erkek kedi...

erkekleri itici yapan detaylar

%90 ı cimri, ayaklarını bırak ayakkabıları bile kokuyor çoğunun , deodorantla tanışan erkek sayısı %5lerde .Birde inanılmaz kıvırıyorlar.Asena bunların yannda çömez kalır. Bir de tespih sallayan cinsleri yok mu ..

insanın kalitesizliğinin anlaşıldığı anlar

Zavallı insanlara tepeden bakıp, kıçında giydiği marka pantolonun amblemi görünsün diye masa başında ayakta duran tiplerdir .

bunların kalitesizliğinin gün yüzüne vurduğu an ise insanlara gösteriş için yardım edip ağızlarını yaya yaya bunu anlattıkları andır !!

mezozoik zamandaki marsupial

Anladık genel jeoloji dersi almışsın.Şimdi kaybol .Burda jeofizikçi var gelmiyim oraya

ugg giyen kızın asıl amacı

zevksizdir. Başka da açıklaması yok bunun.

insan başka hangi nedenle kendini ayıya benzetir. Şimdi bi de tüylüleri çıkmş .Tüm zevksizlere duyurulur almadıysanız alın.

adalet ve kalkınma partisi

adaletin de kalkınmanında ibresini foseptiğe gömmüştür. Ülke suriyeli, kokuyor ülke zarrab kokuyor ülke dolar kokuyor ,ülke zam kokuyor dostum

yazarların hayalindeki ev

Tapusu kendi üzerime olan ev tek hayalim.

ablayı beceren adama enişte demek

Arkadaş ne içtiyse söyleyin bi daha içmesin .

bim de satılan en iyi abur cubur

trileçeeeee.

künefeye de bir şans verin derim

2019 genel seçim sonuçları

Valla onu bilmemde geçen seçimde hayır'lısı olsun diyemeyen zavallı ülkem insanı bu seçimde de allah iyi'lik versin diyemeyecek ama bence allah milletin iyi'liğini verecek !!

reza zarrab ın tayyip in ismini vermesi

Macera doluuu amerikaa amerikaaaaaa o maceraaaa

https://www.youtube.com/watch?v=eEEixsgvrFc

sessiz kız

Korkulacak dişidir. Uzak durulması gerekir. Fitne fesat bişidir. Adamın kuyusunu milimetrik olarak kazar

sözlükte kadın olmak

Küfür etmeye engel değil !! *

nasıl hissediyorsun

Agresif !!! Babama kızdım önüme gelen tüm entrylerde millete saydırıyorum. Bu adam beni çıldırticik!!

türkleri hiçbir ırkın sevmediği gerçeği

Yanlış olmasın ama bizde birbirimizi pek sevmiyoruz. O yüzden takılmayın bu kadar

erkeklerin evlenmeme sebepleri

Beyler sizin kendi g..nüze güveniniz yok ki. Daha dün ana baba evinde oturup maaşı yetmeyince kredi kartını babasına ödeten adamlarsanız %70 iniz. Aşık olduğunuz kadına yürüyen para muamelesi yapıyorsunuz.

Siz ev ve araba alırken kadın kredi çekecek ama boşanırken nafaka istemeyecek. Sizin gibi akşama kadar köpek gibi çalışacak siz maç izlerken o yemek yapacak alışmışsınız asalak yaşamaya rahatınız bozulacak diye aklınız çıkıyor.

Biz 70 sene kendimize bakıyoruz da siz 10 senede çöküyorsunuz tek başınıza.

nafaka yüzünden evlenmemek

Nafaka ödeyeceğim zihniyetiyle metaryalistliğin dibine vuran adamlar lütfen şişme bebekle evlensin .

Milletin başını yakmayın. ..

33 yaşında biri olarak 19 yaşında kıza aşık olmak

33 sayfa yazıp son paragrafta yaşım çok mu dedin ya bende film orda koptu arkadaşım. Ben bir kolun sıcakla soğuk arasında 2 cm genleştiğini senden duydum. Bunca yıldır mühendisim ben böyle aforizma görmedim. Bilimsel damarlarım by-bass oldu sayende

Not: Kendini ve kızın seni nasıl kestiğini anlatmaktan konuya br türlü geledim ya bir öğüt vermek istiyorum sana 33 yaşında adamsın 15 lik ergen gibi davranmayı bırak. Kas büyüteceğine vizyonunu büyüt !!