bugün

gerçekleri söyler.
gerçekleri herkes kaldırmaz kaldıramaz işi zor biraz yazarımızın.

bir adet yazar inşallah kızdır, hoş gelişler ola...
hoş gördüm, cinsiyet beklentilerinizi karşılayamıyorum üzgünüm. *
son yazdığı entryleri incelediğiniz de yazdıkları gerçeklikten ziyade subjektif yorumlar içeren entry yazan 11. nesi yazardır.
11inci nesil 'yazar' dır..
yazar = soytarı olmayan..
her entrysinde fener diye ağlayan, vergi kaçakçısı takımın taraftarı. derdi fener olmuş, demek ki zamanında çok.. neyse gerisini sen biliyorsun. umarım adabınla yazarsın bundan sonra....
ilerde yalan konusmaya gerek kalinmayacagi düsünüldügü sürece söylenebilir. Her ihtimale karsin acik kapi birakilir.
(#24124743)

nickinin hakkını veren yazar.
(#24238497)
(bkz: entry ve nick uyumu)
gerçekleri söylemek insanların duymak istedikleriyle ters orantılıdır. bu yüzden gerçekleri söyleyelim.
#24269509 entry sini orucun başladığı bir saatte girip sol frame i bozması nedeniyle çaylak olacak yazardır.

not: bir ocak akşamı saat 1 de aynısını ben yaptım diye 3 gün çaylak olmuştum bunu ramazan'da yapmak cezasız kalmaz herhalde.
adam olması gereken vasat gsli troll. şu an çaylak... hadi çocuğum iyi geceler sana.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
Suan nescafe iciom bol kopuklu ne kadar guzelsin.
(#25120827) Bakınızıyla güldürmüştür.
(#25119190)bide sen düşün süper zeka, fenere şike operasyon yapmadan önce galasaray düşme hattindaydi, sonra 3 takim şike iddiasiyla yargilanirken gs birden hop diye 2 sene üst üste şampiyon oluyor, ne bicim tesadüf degilmi, hatta savci tesadüfen gs üyesi