bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. ?.
  --spoiler--
  Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun'un öve öve anlatmaktan bitiremediği 2-1 galip geldikleri Fenerbahçe maçının devre arasında uyguladıklarını söylediği bilgisayarlı analiz sistemidir.

  Sistemi "Generalin Türbülansı" ve "TürBülent" olarak adlandırdığını ifade eden Uygun, Fenerbahçe maçıyla 9. kez uyguladığı bu sistem sayesinde rakibin eksik ve iyi taraflarının analiz edilebildiğini kaydetti.
  --spoiler--

  gecen sezon büyük sıçrama yapan ama arkasını getiremeyen, basitce önce defans, sonra gol klasik anadolu futbolunu oynayan takımın fazlaca şişirilmiş teknik adamının bu sezon da ver coskuyu moduna girdigini gosteren sistemidir.

  spor sayfalarının 3 büyük kulupçe parsellendiği bir ortamda ancak bu kuluplere karşı galip geldiklerinde manşetlere cıkabildikleri için bu durumda ne yapsam amacı güden davranıslarından birkaçıdır. yakında sapkadan tavsan da cıakrmasını bekliyoruz.
  1 ... byoser
 2. ?.
  bilgisayarlı analiz sistemi filan derken bülent uygun un sitem açısından ersun yanal, isim açısından da john travolta dan feyz aldığını düşündüğüm karşı takımı geriden gelip yenme sistemi, yahut ben öyle anladım.
  ... disco inferno
 3. ?.
  yamulmuyorsam trabzonspor hariç anadolu takımları arasında * ligi en yüksek puanla bitiren sivasspor'un kullandığı bir taktik. şaşırmamak gerekir.
  1 ... tu kaka bana
 4. ?.
  (bkz: türbülent)
  ... suluboya
 5. 1.
  bu sene ya gonderilecek olan yada takimini BankAsya ligine gonderecek olan kendini begenmis kisi. Hayir teknik direktor diyecegim, gercek teknik direktorlere ayip olacak; teknik sorumlu diyecegim, bu sefer de teknik sorumlu unvani tasiyanlara ayip olacak. Buzlu ve kotu saha sayesinde son 2 yildir, basarili gibi gorunen ve tekme atmaktan baska bir meziyeti olmayan bir takim yaratmis bir kisiye bu iki unvan da yakismaz.

  eklenti: kumeye dogru yolculuk baslamistir.
  -2 ... safbirisi

alakalı başlıklar