fakir i-phone'u dedikleri için en yakın zamanda almayı düşündüğüm telefon.
alacak,almayı düşünen arkadaşlara sesleniyorum; aman aman sakın ha almayın. hali hazırda kullanamadığım telefonun tuş açıp kapatma tuşu bozulmuştu garantiye verdim geldi 8 günde iyi güzel yapılmış ama telefonda şebeke sorunu olmaya başladı. Şu an telefon çekmiyo. Yüksek ihtimal bi daha garantiye verecem tamir olduğunda direkt satıp yeine başka bi telefon alacam.
güncelleme beklenmemesi gereken telefon. kitkat için 2 aya yakındır laf dolaşıyor. bugün twitter'dan yapılan açıklamada da beta sürümünün yayınlanacağı bilgisi verildi.

telefon sıkıntı yaratmadı bende 8 aydır ki elinden düşürmeyen biriyim telefonu. şansınız var ve biraz da insan gibi kullanıyorsanız sıkıntı yaratmaz bu telefon.
usb sorunundan sonra tuş kilidinde de arıza çıkan telefon. kuşa benzemeden önce iyiydi aslında. bir iki aylığına.
(bkz: züğürt tesellisi)
8 numara 4 yildizli telefon. Parasina gore bu performansın üstünde bir şey beklenmemesine gerekir.
Tatava yapmayin alin kullanin.

USB sorun cikarmazsa benim diyen telefonu siker.
kitkat güncellemesi gelen telefon. beta sürüm ney lan? sanki kitkat ı ilk gmd deniyor.

https://twitter.com/gener...status/484241058562596865
Ucuz etin yahnisidir.
Telefonu alıp, dünyanın en mükemmel telefonu diye tatava yapacaksınız, almayın. Kendinizi kandırmayın, boşuna kafa sikmeyin.
Lg g2'den daha güzel fotoğraf çektiği test edip onaylanmıştır.
An itibariyle entry girmeme olanak veren cihazdır.
Fakirlerin alıp ortamlarda iphone 5s almış gibi reklamını yaptığı cihaz.
yeni güncelleme için en az 3 ay beklemek gerekli.
her 3 telefonun birinde sarj soketi kırılması görülen adi telefon.
fakir iPhone udur...

yaklasik 3 aydir kullaniyorum bir kez guncellemesini yaptim ve cok memnunum.
730 liraya alınabileceklerine en iyisidir. S3 ten daha güzel özelliklere sahiptir. Ama düştümü çabuk kırılır.
Fakirin zengin telefonu.
mesaj olarak = (eşittir) gönderildiğin de telefonun kapandığını söyledi kullanan bi arkadaşım, garip geldi açıkçası. bakalım deneyip göreceğiz.
ı-ıı olmamış demek istediğim telefon. f/p fena değil ama ucuz diye şarj kutusunun bir ayda falafoş olmasını kabul edecek değiliz herhalde.
şarj soketi çok çabuk kırılan akıllı telefon.
demek ki neymiş her şey uygun fiyat değilmiş, azıcıkta malzemeye ve markaya önem vermek gerekirmiş.
fakirin zengin telefonu diye isimlendirilen telefon.
vatsaptan video yollamayan daha doğrusu bozuk yollayan telefon.

edit: *
benim arkadas discovery de iphone 3gs in sarj aletini kullaniyordu fakat telefonun sarj soketi 5 ay sonra bozuldu.

telefonu servise yolladi,servisten geldiginde sarj soketi yapilmis ama wifi ve bluetooth bozulmus haldeydi.bu da telpanin ne kadar dandik oldugunu gosterir.

en iyi garanti kvk.
f/m çok iyi yaaa yazmayanı sikiyolarmış...