bu aralar sık sık felaket tellalığı yapan buton. ne bu ya artık her yandığında korkuyorum yinemi diye.
son iki gelişmenin ölüm olduğu butondur. Allah düşürmesindir.
artık korka korka basılan buton.
her yanışında yine acaba kim öldü sorusunu akla getiren buton. ne çok insan tanıdık şu genç yaşta, artık yoklar.
Dünya da ne kadar küçük kaldığımızı, hayatın geçiciliğini bir kez daha gösteren butondur. Sen göçüp gidersin toprak olursun, kül olursun, 40 bin yazarın bilgisayarının sağ ekranında yanan bi ışık olursun. Ne lisedeki aşkın seni hatırlar ne üniversite de ölümüne kankayız dediğin arkadaşların. Düşünmez bile, lakin o 40 bin yazardan bazıları şöyle böyle görür, seni tanımaz etmez ama içinde ki insanlık kırıntısı için yalnızca 4 saniyeliğine de olsa üzülür, allah rahmet eylesin der. Kimisi gider nick altına yazar, kimisi gider hakkında bu kadar entry girilince öldü sandım bakınızı verir kimisi adına başlık açar kimisi oralı olmaz. Zaten normali de budur. Hayatından gelip geçtiğin, onca değer verdiğin değer gördüğün çoğu kimsenin gözünden bir damla yaş sanma ki akar yanarsa bir buton yanar.

iş bu entry bir melankolik bir yazar tarafından alkolik düşüncelerle yazılmıştır, olana olacağa allah rahmet eylesindir.
(bkz: ağzını hayra aç piç) dediğim butondur amk. yüreğimizi dağlamaya devam ediyor durduramıyoruz efenim...
ışıldadığını gördüğüm her vakit artık yüreğimi ağzıma getiren buton. yine acı bir haberle üzmüştür...
(bkz: felaket tellalısı)
(bkz: uludağ sözlüğün laneti)
gelişmeleri bildiren buton. kimi zaman acı haber bildirir.
sözlüğe her ara verişimin ardından gelip yandığını görünce baktığım. ve her seferinde beni üzüntülere sürükleyen buton.
son günlerde can acıtan buton. tıklamaya korkar olduk.
acı haberde farklı bir şekilde yanmasını istediğim buton.

(bkz: çok üzülüyorum ama)
30 ağustos hakkında hala bir yazı yayınlanmamış buton.
felaket tellalı buton. ölen sözlükçü arkadaşlarımızın ruhu yeniden şad olsun.
bayramımızı kutlamanızı bekliyoruz sevgili buton. yoksa valla ben kutlayacağım.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
30 ağustos için 2 satır bir şey yazmayarak kuşkuları üzerine çekmiş moderasyon butonu. hazırlarsın bir kalıp, zamanlanmış görevlere de koyarsın biter gider arkadaş.
biri allah rızası için gelişme butonuna önden baksın ve bir yazar hakkında ölüm vb kötü haberler yoksa haber versin. o zaman açıp bakmak istiyorum..açar açmaz gözüm oraya takılıyor, ama içim kaldırıp da elim gitmiyor..korkar oldum..bir anda bu buton yüzünden kendimi hüzün boşluğunda buluveriyorum...bu gibi haberler için, meymenetsiz buton vb adında ayrı bir buton açılsa nasıl olur acaba?
şu an sayfamda yanan butondur. ısrarla okumaktan kaçınıyorum.
gelişmeyi yazan moderatörün nick altının artmasını sağlayan, gelişmeden ziyade o gelişmeyi yazan modun yazılıp çizilmesine ortam hazırlayıp belli bir müddet sözlük içerisindeki gündemi tutan sözlük ajansı. en azından diğer bir gelişmeye kadar.
acilen yanmasını istediğim butondur. özellikle zall yazarsa iyi olur.

bak hâlâ gülüyorum. *
kim olduğunu bilmediğimiz şu sözlükte 5-10 entry giren kendine yazar diyen bazı şahısların tanıtımı için kullanılan sözlük aparatı.

bi gün de de ki omurilik felçlileri için kapak topluyoz falaln de yararlı bir şey yap.

ayrıca hadi 5.6. nesil olsa şu sözlüğe yıllarını vermiş olsa neyse tamam diycem 9. nesil lan???
On dakikadır yazı yazmaya uğraştığım buton. Meğer fake hesabim ile deniyormuşum.

Edit: hay aksi, bu entry de fake hesabımla girmişim.
Sosyotrend adlı vasat programın duyurusundan başka işe yaramayan yer.
(bkz: ooo espri alırım bir dal)
(bkz: uludağ sözlüğün üçüncü dünya sözlüğü olması)