bugün

Show tv de başlayan yeni bir yarışma programı. Herkes birbirini sinir etmekle meşgul habire kusur arıyorlar. Yemekteyizin değişik versiyonu. Tam ev hanımı programı olmuş. Bende mi katılsam 1.5 yıl oldu yeni gelin sayılırım.
5 dakika maruz kalınması halinde (bkz: hayattan soğutan televizyon programları)'ndan bir diğeri.

yurdum insanının ne kadar çirkef, çıkarcı olduğunu tekrar gözümüze soktuğu için teşekkürler.
Bir saçma program daha az izleyem dedim tam dalga geçmelik.
Yapmayin boyle programlar, sonra biz evde kaliyoruz !

'defol git ya' diyomus adama, pes.
Acmayin su basliklari yahu, dayanamayip kumandayi aciyorum dediginiz yeri.
Biraz izledikten sonra(o da yarım dakika) "Bu ne amk siktirin gidin lan" diyerek kapadığım saçmalık.

Show tv'nin değişik programı.
keyifle ve gülerek izlediğim programdır. bir gelinimiz düğününde 80.000 tl'lik takı taktığını itiraf etmiştir.
Aptalca program. Herkes birbirine laf koymaya çalışıyor. Yaşına laf atıyor. Ev eşyalarına bile laf söyleniyor. Yazık vallahi yazık. Bu kadar düştük mü?
Bu pacoz, varos, kariyersiz, kultursuz karilar bile evlenirken, nicin benim hala evde kaldigimi sorgulatan yarismamsi !
bu pacozlar bile evliyken biz nicin hala yalniz uyaniyoruz ulan ! dedirtmistir.
Beyaz mutfaktan ruhu daralmis orospunun !

gorgusuzleri cikarmayin abi su ekrana.
evde olduğum zamanlar hiç kaçırmazdım şimdi öğle arasını o saatini denk getirip yine izliyorum, amk malları diye geçiriyorum içimden ama çok eğleceli lan.
naz evidir.
aksini iddia eden bizden değildir.
ülkenin nasıl bir çöplük olduğunu gösteren yarışma. umarım kasttır, "gelinler" oyuncudur ve evler günlük kiralanmıştır, bu insanlar gerçekse ülkenin geldiği noktaya şaşırmamaya lazım.

bu yarışmadaki her yeni gelinin evinde bir çeyiz odası var, ataerkil sistemden delirmiş annelerinden kalma tonla dantel, örgü ve benzerini tek tek sergiliyorlar. evin tüm odaları geziliyor, evler tabii ki zevksizce ve görgüsüzce döşenmiş. sonra ise salonda ikramlıklar eleştiriliyor ve ev sahibi gelinin evlilik teklifi, kına, düğün vb. videoları izleniyor.

mutaassıp mahallelerde yaşlı teyzelerin yeni evlenenlere yaptığı işkenceden reality show yapmışlar, sıcağı sıcağına'dan sonra show tv kapatılsaydı böyle şeyler olmazdı işte. izlemesi zevkli ama bu programdaki kadınların gerçek olma ihtimali bayağı kötü.
Beynin gri hücrelerini yakan program.
Az önce izleme gafletinde bulundum. Gayet boktan bir sebepten dolayı kavga eden iki yarışmacı sonrasında birbirlerine sarılıp ağladılar. Biri diğerine "ağlama lütfeaaan" dedi diğeri de "eşimden çok özür diliyorum beni ağlarken görse çok üzülür:((" dedi. Eşin senin çocuk taklidi yaptığına daha çok üzülür bence.
Tanım: çeyizlerin, altınların, ev eşyalarının ve bilumum maddiyatla ilgili şeylerin yarıştırıldığı programdır.
show tvnin en gereksiz programı.
Ömrümde gördüğüm en keko program.
ben bu programı izledim. Baya bir bölüme yakını. bilinçli mi öyle mi denk gelmiş bilemem ama yarışmacıların geneli çoğu kapalı. yarışmacılar yaşları 20 ile 28 arası içlerinden nefret fışkıran birbirlerine laf atmak, birbirlerini ezmek için mükemmel bir performans sergileyen tipler. kocalarını anlatan, düğünlerini anlatan kahve yapan çay hazırlayan vasat kişilikler olan bir yarışma.
burada asıl dikkatimi çeken mevzu şu ;
insanların patlamaya hazır bomba oluşu. her an bir kavga çıkabilme ihtimali. insanların yılan gibi birbirini sokma merakı ve tabi kavgadan beslenen reyting meselesi.
Evlilik programları arasında en bayağı olanı. Girdiğim entry'ye yazık.
Yeni evlenen, bakirelikten kadinliga geçişi yaşatan konut.
kurgu olduğunu düşündüğüm salakça bir program . tiksindim.
gerçekse vay halimize , ben ülkeyi terk ediyorum.
salak bir program. bir de ciddi ciddi bunu izleyenler var.
maymun gibi karıları alıp bir de onlara ev döşeyen geri zekalı erkeklere sahip olduğumuzun kanıtı olan tv programı. al şu 20 kaadı o karıya bu bile çok.
Fazlasıyla kurgusal.
güncel Önemli Başlıklar