bugün

şu an çok yorgunum. ilişkiye başlama fikri bile korkutuyor. bi 9 ay sonra falan gelsen olur mu canısı?
egolarını bırak yanıma gelirken , bir de arkadaşlarında tanışmak istemiyom.
gelme nasılsa gideceksin.
Bosanda gel lutfen.
Nerdesin firuze.
Geçmişinin bütün izleri yok edip öyle gel. Ama gözlerim yolda kaldı nerdesin allasen ?
ps: i love you gibi girizgahlarda değilim hafız. beni yorma. bana pahalı çanta muamelesi yapma. yaş otuz oldu, bi bu kadar daha yaşarsak ne ala. bokunu çıkarma, ızdırap olma.

kubbesiz cami gibi, çansız klise gibi, şanzumansız araba gibi hissediyorum kendimi.

herkes gibi olma. olmadık sorularla beni germe. herkesin sorduklarını sorma. hatta hiç sorma, sallama beni. ara ara ilişme, ara ara ilgilen. herkese yaptığım gibi hep hayatımın merkezindeymiş gibi hissedeceksin, sana da mı yetmez bu?

ıslık çalmayı öğret bana. bak eşek kadar oldum bilmiyorum hala. hani bi sağanakta kalsak taksiye dolmuşa ıslık çalamayan bi adamla yaşlanmayı ister misin?

böyle hayati şeylerle vakit geçirelim biz. ıslık çalmayı öğret bana, kelime oyunlarında yenilmekten sıkılma, çantanı bana taşıt ama ara ara çantana çikolata sakla. bi kenera çekil sonra onu birden bulunca sana çaktırmadan yiyişimi seyret.

basit şeylerle yoralım birbirimizi. mesela bir pazar sabahına gergin uyandığımızda kavga nedenimiz musluğun contasını değiştiremeyişim olsun.

filmler izleyelim. sen drama diye bastır, ben, "ağlarım lan bu filmde" kaygısıyla karşı çıkayım. kavgalarımız bunlardan olsun. çok basit yaşayalım. çok basit lan. sıkılma, beni sıkma. yormayalım birbirimizi. sigarayı bırakayım senin için, mesela, koşalım her sabah. sen geç yat, ben erken uyanayım. böyle şeyler olsun bizim tartışmalarımızın nedenleri.

olm gel artık. bak ana baba sıkıntı yaratıyor. babam andropoza mı girdi nedir torun lafını eksik etmiyor dilinden. 3-5 seneye kalmaz köydekiler laf etmeye başlayacak "erkan o biçimmiş o yüzden evlenmiyormuş" diye.

ben, artık pazar günleri canımı sıkan şarkılar dinlemekten sıkıldım. evlen benle, ver çocuğu kucağıma, arkadaşlarınla dedikodu yap. ben boğuşurum elemanla. pazarlar daha sıkıcı olmaya başladı.
Bana yalan söyleme. içinden geldiği gibi sev yeter.
Hadi, gel, bekletme yar.
umarım beklediğime değersin. yoksa siktir olup git sakın gelme. nasılsa şimdiye kadar yalnız kalmayı başardım bundan sonra da yapabilirim. ya da düşündüm de hiç gelme, öncekilerden ne hayır gördüm ki senden ne göreceğim be.
Bi onceki sevgilinden dolayi bile olsa bana asla yalan yere yemin etmeyecegin icin mutluyum.
Geçmişini sikeyim.
Oralet seviyon mu lan.
aşkitom uyudun mu?
Sende sıkılmadın mı, başka göZlerde benim gözlerimi aramaktan?
Beraber Galatasaray Fenerbahçe maçında hayvan gibi tezahürat yapmayacaksak gelme beynamaz herif.
sana yemin ediyorum; en sevdiğim şiirin en sevdiğim kelimesi olacaksın. yumuşacık elmaya dokunmaktan çekinen elleri nasırlı yaşlı adam gibi davranıcam sana.

ant içiyorum burda, rakıya buz atmaya çalışan garsona gösterdiğim tepkiyi göstericem seni kırmaya çalışana.

bebeğim sana söz veriyorum bakir bir koyda jet ski kullanımına izin vermeyen bürokrat gibi savaşıcam seni temiz temiz saklamak için.

ve son kez söylüyorum; adım kadar eminim senden de sıkılıcam. keyfini çıkar.

edit: gelecekteki sevgililer rahatsız. olm size bulaşan yok niye gaza geldiniz ki?
Bak kızım! Şimdi geldin ama öyle kafana estiği gibi çekip gidemezsin artık. Olurda kendine aşık eder öyle bırakırsan beni, önceki gidenlerden tecrübem var, en kral bedduaya başrol yaparım seni.. Üzeceksen beni söyle, gelmeyişini seveyim senin. Sevdikten sonra farketmez ne olduğu, göz kapaklarima hayalini çizer gerekirse hiç uyanmadan hep severim seni.. Ben zaten uykuyuda çok severim, belki de seni ondan daha çok sevebilirim, merak ettim şimdi bir gelsene, bana uyanmak için bir sebep versene.

Uyku saatlerim ya ondan böyle bol uykulu bir yazi oldu. Birde dikkat ettimde girişi biraz ağır abi gibi olmus bedduaya basrol yaparim falan sanki yönetmeniz amk. Sonrasinda entellektüel bir hava hakim o kısmı sevdim. Olurda önce burayi okursaniz ilk iki paragrafi next next diyip sonrasini okuyun. Ama ozamanda anlam bütünlüğü olmaz. Ulan yine gece ne uzun yazdim ama okadarda yazdim baya, silemem artik. Neyse bu sondu simdi uyurum belki.
arkadaşlarım evlenirken altın takmaktan para kalmıcak bu gidişle,gel artık da o altınların bir dönüşü olsun!
Umarım yine sensindir.
istanbul ya da Ankarada karşılaşacağız seninle. Hissediyorum.
ikiniz de hala hayatımda olduğunuz için gerçekten çok şanslıyım.
anlamsız notlardır. kim siker gelecekteki sevgiliye bırakılan notu. not bırakacak kadar adam olsan zaten geleceği bekleyecek durumun olmaz. ben bırakırım aga notumu.

şöyle kalabalıkça piknik ortamlarına aksak. "uhahaaaha mangal benim işim" deyip yakamasam mangalı. yetmese, sıvasam "olm fön makinası yok ya ondan. hayır bi fön makinası olaydı... bi karton kesip verin la" diye.

sakal bıraksam, kirli sakal bıraksam, bıyık bıraksam, yımmmırta gibi tıraş olsam. hep karşında hitler bıyığı keyinmiş gibi hissetsem.

çıkamasam si bemollere. sen en güzel gece mavisi elbisenle gelsen, "arkadaşlarla kareokeye gidiyoruz" desen mesela ben de yine dalsam "kareoke bizim işimiz hafız" diye ve melekler şehrinin akıllara kazınan, an itibariyle de fazlaca alkolden aklıma gelmeyen o yavuşah şarkısında si bemole çıkamasam.

seni ilk kez eve atmaya yeltensem. gaza gelip kabul etsen. o gece de mına kodumunun mahallesinde düüğn olsa mesela. ben romantik komedilerin hayalini kurarken son ses şive yayını olsa mahallede mesela.

ben öylesine çaresiz hissetsem senleyken. her defasında babalar gibi sıçsam. sen de oralı olmasan. sevsen de oralı olmasan.

bakarsın olur be hafız. senin gibi süzme ama melek birini işgal edebilirim. işte bunlar hep fetih zihniyeti.
Şimdi uzaklardasın, gönül hicranla dolu.
Gerçekten sevmeden sevgili olmak yok ! aşık olmak istiyorum yeniden... kalbim şu an boş ne zaman etcen onu hoş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar