bugün

öyle bir şey olabilur mi? lütfen olsun çünkü.
sakın itiraf vb şeylerimi okuma güzel karıcığım.
Neredeysen haber ver bileyim hazır hissettiğimde haber veririm.
allah kurtarsın.
Çok beklettin be adam.
Eminim daha iyisini hakediyorsundur. Çünkü kimseyi hakettiğimi düşünmüyorum. Ben kendimi sevemiyorum, bir başkasını hiç sevemem. Bu yüzden gelme.
o gelmeyecek, mesai bitince ben gideceğim. her akşam da arayıp "istediğin bişey var mı hayatım" diye notumu iletirim.
bu arada ben hep seni suçladım. neden gelmiyorsun neden beni bulmuyorsun diye. geçen gün anladım ki senin kadar ben de suçluyum. ben de seni bulmadım. bana en çok ihtiyacın olduğu anda sana sarılamadım sevgilim. belki yapamayacağım çok şey oldu ve olacak senin için ama sana söz veriyorum seni çok güzel seveceğime ve seni bulduğumda hiç ama hiç bırakmayacağıma..
Sakın gelme tünelin ucu bok.
canım, bu üyeliğim şifresini ve kullanıcı adını unutamadığım için büyük ihtimalle bu yazıyı okuyacaksın.
seni bulup tanıyana kadar kalbim çok kirlenmiş olacak maalesef.
hep yanlış kişileri sevdim, kalbimi onlarla doldurdum.
boşallttım defalarca ama hep bir iz kaldı, kalacak. o yüzden sen benim yeni kalbim olacaksın.
senden özür diliyorum.
Yeni ayakkabı alınca dışarda giymeye kıyamayıp evde topuklu ile gezme, uykum gelince koridor da olsa güzel esiyor diye olduğum yerde uyuma potansiyelim var. Inş fazla mantıklı biri olmazsın.
bekle amına koycam senin.
sen aslında yoksun.
görsel
Bugün kalpli pasta yapmaya çalıştım ama kalp şekli kremşanti ve çikolata sosunu döktükten sonra kayboldu. Sen karşıma çıkana kadar uzmanlaşırım herhalde, zira yakın gelecekte karşıma çıkacağını sanmıyorum.
sakın gelme.
sakın a sakın bir kaşarlık yapma.
umarım olmazsın.
2 çocuk doğurup 2 köpek ve 3 kedi sahiplenmek istiyorum. Hayvan sevmiyorsan seni boşarım.
Insanlarin ahını bedduasini alma, ruhunu kalbini temiz tut.
Vurdurmazsan sevinirim. Yani ben hala bakirim.
Hayat motivasyonumu düşürüp beni mutsuz edeceksen baştan söyleyeyim hiç gelme.
Şöyle en sevdiğimiz filmi/diziyi açıp, üstümüzde kırmızı ekoseli battaniyemiz, elimizde ayıcıklı bardağa konmuş çukulatlı sütümüzle l koltukta sarmaş dolaş uzansak ya?
Rica ediyorum çok gezip eğlenmeyi seven birisi olma.
Benim gibi evcimen ol ve gece hayatin gibi haltlara duskunlugun olmasin hatta oyle bir gecmisin bile olmasin nolursun bak.
Bi haltlar karıştırmıyondur umarım...

Düğünü nerede yapalım?
Seni daha tanımıyom amk... Ne garip değil mi? ilerde sana karım diyeceğim.

Bu arada uyudun mu?
Ben uyumadım da...