1. 1.
    Çok umutsuz bi şekilde yazıyorum bunu umarım kurduğum hayallerin hiç olmazsa benzeri bir hayatım olur çünkü şuanki durumum 512 mb. ekran kartına gta V yada Forza horizon yüklenmiş gibi artık kendimi milletin ne derdi var seninkide dertmi diye avutamıyorum sanırım bunların hepsi içine atmaktan oluyor klişeleri sevmem ama iyi gibi görünmek saçma geliyor artık eğer bu durumdan sağ çıkıp ileride tam takır hayatıma devam ederken bu yazıyı okuma imkanım olursa bunu başardıysam herşeyi başarırım ama içimden bir ses diyorki intihar etmeden önce başaramadım yazmak için gelicem buraya intihar demişken çok düşündümde arkmdan üzülecek 3 bilemedin 4 kişi için yapamadım acaba ben yada benim gibiler kendimizimi öldürmek istiyoruz yoksa içimizdeki birşeylerimi (morgan freeman) o kadar saçma duygular içindeyim ki hiç tanımadığım birisini yolda dolmuşta vs. öldürme planları yapmaya başlar oldum ama korkmayın öyle bişey yapmam çünkü planın en önemli kısmı falsolu mermi atmak o yüzden rahatsınız yani umarım ilerde bu yazıyı okur ve başaramadım yazmak yerine pes etmeyin değerli sözlük üyeleri yazarım şimdi tekrardan hayallerime gömülüyorum ilerde görüşmek üzere.
    3 ... baron arald
  2. 2.
    Sahilde uçurtma uçurabildin mi?
    1 ... memoriesofpast